نسخه موبایل
اسفند ۲۸, ۱۳۹۷ 408292 خبر سیاسی گیلان
درباره انتشار خبر بازداشت مدیر دولتی در گیلان از زبان نهاد قضائی؛

وقتی به صداوسیما هم نمی شود اعتماد کرد!

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: روز گذشته بود که انتشار خبر بازداشت یکی از بخشداران گیلان با نام و مشخصات کامل و اعلام اتهام در شبکه خبر حواشی مختلفی را در شورای برنامه ریزی استان گیلان ایجاد کرد و بعضی از مدیران ارشد و نمایندگان مجلس به انتشار این خبر قبل از اثبات جرم اعتراض کردند. با این حال آخرین اخبار حاکی از آن است که خبر مربوطه بدون دستور دادستان از شبکه خبر سراسری پخش شده است و این نهاد مهم قضائی در جریان انتشار آن نبوده است.

صداوسیمای کشور هنوز پاسخی به این خبر نداده است که چگونه از قول دادستان استان چنین خبری را منتشر و موجبات برهم ریختگی فضا را ایجاد کرده است. به واقع اگر نهادهای رسمی کشور نیز نتوانند به صداوسیمای کشور اعتماد داشته باشند به واقع دیگر به چه رسانه ای می توانند ایمان داشته باشند. صداوسیمایی که چند روز بعد از اهدای جایزه مردمی به برنامه نود تهیه کننده و مجری آن را برکنار می کند این روزها در میان انتقادات تند مردمی از آن باید به این امر نیز پاسخ دهد که خبر دستگیری یک مدیر دولتی از زبان استاندار را چگونه منتشر می کند که خود مرجع قضائی نیز از آن بی اطلاع است. وقتی رسانه ها در چنین اخباری نیز نمی توانند به صداوسیما اعتماد کنند چگونه می توانند خود را رسانه ای عمومی و ملی برای کشور بدانند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد