نسخه موبایل
اسفند ۲۸, ۱۳۹۷ 408268 اجتماعی گیلان
معاون خدمات شهری شهرداری رشت؛

تعیین محل نصب چادر مسافران در رشت

معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت : مکان هایی در بوستان ملت ، حاشیه تالاب عینک و پارک آسیاب برای نصب چادر مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

گیل خبر/ معاون خدمات شهری شهرداری رشت امروز گفت : کمپ های بوستان ملت در بلوار شهید انصاری، حاشیه تالاب عینک در بلوار شهید افتخاری و پارک آسیاب حدفاصل میدان گیل و میدان امام علی (ع) برای نصب چادر مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.
علی مقصودی افزود : با هماهنگی های انجام شده با اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت ۴ مسجد حجتیه( النصر) در خیابان دیانتی، علی ابن ابی طالب(ع) و امام جواد(ع) در بلوار امام و صادقیه در محله شال کوه رشت برای اسکان مسافران درنظر گرفته شده است.
وی از تشکیل گروه های انضباط شهری در مناطق پنج گانه شهرداری رشت خبر داد و گفت : به همکاران شهرداری اعلام شده است با رعایت آداب مهمان نوازی ، از نصب چادر در مکان های دیگر جلوگیری کرده و مسافران را به سمت جایگاه های تعیین شده هدایت کنند.
معاون خدمات شهری شهرداری رشت اضافه کرد : شهرداری رشت نسبت به برنامه ریزی و اطلاع رسانی نقاط گردشگری شهر رشت از طریق مختلف نظیر چاپ بروشور و تبلیغات محیطی در مبادی ورودی اقدام کرده است.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد