نسخه موبایل
اسفند ۲۷, ۱۳۹۷ 408218 اجتماعی خبر گیلان
پیش بینی هواشناسی؛

آغاز نوروز ۹۸ با باران در گیلان

سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی آسمان و بارندگی ها در استان تا سه روز آینده خبر داد.

گیل خبر/ مازیار غلامی عصر دوشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشاندهنده فعالیت سامانه بارشی و سرد در منطقه است که بر این اساس طی سه روز آینده به تناوب شرایط برای ابرناکی، مه آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد ، ارتفاعات برف و کاهش دما پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: قبل از ظهر چهارشنبه این سامانه بارشی از سمت غرب استان تضعیف شده و کاهش ابر مورد انتظار است همچنین از روز پنجشنبه تا پایان هفته ؛ روند افزایش دما مهیاست.
سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان آسمان امروز را ابری و مه آلود، بارندگی متناوب و وزش باد، ارتفاعات بارش متناوب برف عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (بویژه عصر و شب، پاره ای نقاط شدید) ، ارتفاعات بارش برف پیش بینی کرد.
به گفته غلامی؛ بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته با ۱۸ درجه مربوط به رودسر و کمینه دمای استان برای فردا با صفر درجه مربوط به دیلمان و جیرنده است.
وی بیشینه دمای امروز رشت را نیز ۱۲ درجه و کمینه دمای فردای مرکز گیلان را نیز هشت درجه ذکرکرد.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد