نسخه موبایل
اسفند ۲۲, ۱۳۹۷ 407285 اجتماعی گیلان
باحضور اساتيد و دانشجويان برگزار شد؛

نشست هم اندیشی انجمن علمی روانشناسی موسسه آموزش عالی کوشیار

نشست هم اندیشی انجمن علمی روانشناسی موسسه آموزش عالی کوشیار با حضور اساتید روانشناسی این موسسه جناب آقای دکتر سعادت، سرکار خانم دکتر گل پرور، سرکار خانم یحیایی و جناب آقای شیرین کام برگزار شد.

گیل خبر/این نشست توسط اعضای انجمن علمی روانشناسی با محوریت آشنایی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه با اهداف و وظایف انجمن های علمی برگزار گردید و طی آن، کاندیدای دوره جدید انتخابات انجمن علمی روانشناسی موسسه آموزش عالی کوشیار معرفی شدند.

 

در ابتدای این نشست، خانم نیلوفر اسلامی دانشجوی رشته روانشناسی دانشگاه کوشیار و دبیر انجمن علمی روانشناسی دانشگاه، با بیان مطالبی درخصوص معرفی انجمن علمی روانشناسی، به تشریح فعالیت های انجمن پرداخت.

 

در ادامه، خانم سحر فرخنده، عضو انجمن علمی روانشناسی دانشگاه با برشمردن عملکرد و فعالیت های انجام شده یک ساله انجمن علمی روانشناسی دانشگاه کوشیار به نمایندگی از تمامی اعضای انجمن علمی، از سرکار خانم یحیایی، استاد مشاور انجمن علمی روانشناسی دانشگاه کوشیار تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 

در ادامه این نشست خانم ها نگار دنیایی، فاطمه فدایی و مهرک ممیزی نژاد با بیان تجربیات خود در انجمن علمی روانشناسی دانشگاه کوشیار، دلایل ورود خود به رشته روانشناسی را تشریح نموده و درخصوص مرتبه علمی و اجتماعی فارغ التحصیلان این رشته مطالبی را بیان نمودند.

 

نشست هم اندیشی انجمن علمی روانشناسی موسسه آموزش عالی کوشیار در پایان، با سخنرانی آقای علی فضلی با موضوع «هدف و جرات مندی» و سخنرانی خانم عطیه عاقل پور با موضوع «معرفی بازار کار و گرایشهای رشته روانشناسی» به پایان رسانید.

 

موسسه آموزش عالی کوشیار از جمله موسسات غیردولتی آموزش عالی استان گیلان می باشد که در حال حاضر در ۲۹ رشته -گرایش فنی مهندسی و علوم انسانی در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی فعالیت می‌کند.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx