نسخه موبایل
اسفند ۱۸, ۱۳۹۷ 406668 فرهنگی ویژه ها

حاشیه جدید و جنجالی تازه خندوانه/ دعوت از یک پزشک دیگر در آستانه انتخابات شورای صنفی دندان‌پزشکان‼️

یک ماه پس از ماجرای پزشک حاشیه‌سازی به اسم مسعود صابری که پس از حضور در خندوانه و چند برنامه دیگر تلویزیونی به یک‌باره خواننده شد و کنسرت برگزار کرد، حالا با یک پزشک دیگر مواجه هستیم!

گیل خبر/شب‌گذشته فرزین سرکارات -همسر شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون- مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شبکه نسیم بود. او خود را متخصص جراحی فک و دندان معرفی کرد و از هر دری در این برنامه صحبت کرد. البته دعوت از پزشکان و گپ‌وگفت با آن‌ها قبلاً هم در این برنامه انجام شده، اما نکته عجیب آن بود که حضور دکتر سرکارات در این برنامه، درست در آستانه برگزاری انتخابات صنفی انجمن دندانپزشکان در تاریخ ۲۳ اسفند ماه انجام شده است!

مدتی است که تبدیل شدن تلویزیون به کازینو و پخش هر برنامه‌ای با حمایت مالی چند اسپانسر به طور مستقیم، انتقاد مردم و حتی انتقاد بسیاری از هنرمندان را برانگیخته است.

البته تلویزیون تنها به درآمدزایی اسپانسرهای مستقیم اکتفا نکرده است.

چندی پیش پخش تصویر یک مدرس کنکور به طور همزمان در دو شبکه تلویزیونی به اسم برنامه زنده حساسیت‌ها روی برخی از برنامه‌های آموزش کنکور را افزایش داد و نتیجه نهایی اش افشای ماهیت تجاری و تبلیغاتی برخی از برنامه‌های آموزشی برای کنکور به اسم برنامه تولیدی بود.

اکنون نیز خندوانه با دعوت کردن خوانندگان فیک و ضعیف در آستانه برگزاری کنسرت‌شان و نیز دعوت برخی از اشخاص سر‌شناس در حوزه‌های پزشکی و سیاسی و … در آستانه انتخابات، به شائبه پولی بودن حضور مهمانان در این برنامه بیشتر دامن زده است.

با توجه به روند سیاسی و مالی که تلویزیون در حال حاضر در پیش گرفته است، ‌این سوال پیش می‌آید که آیا در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز این رسانه، ‌باز هم بازیچه مقاصد مالی و منافع سیاسی عده‌ای به خصوص، خواهد شد؟

‌آیا در این صورت چیزی از همان اندک آبرو و اعتبار تلویزیون باقی خواهد ماند؟

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد