نسخه موبایل
اسفند ۱۶, ۱۳۹۷ 406312 خبر فرهنگی گیلان
در یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر؛

انتخاب نگارخانه الهی رشت به عنوان « نگارخانه برتر استانی»

.

گیل خبر/ نگارخانه الهی رشت به عنوان « نگارخانه برتر استانی» در یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر انتخاب شد.

در این رابطه روابط عمومی نگارخانه اعلام کرد: نگارخانه الهی این موفقیت را به مردم هنرمند و هنردوست استان گیلان تقدیم می کند. بدون مشارکت و همراهی هنرمندانی که در یک سال و نیم گذشته این مسیر را با هم طی کردیم چنین موفقیتی در بعد ملی حاصل نمی شد.
برای تیم نگارخانه الهی هیچ افتخاری بالاتر از این نیست که صدای رسای استان گیلان در قلب هنرهای تجسمی ایران بود و به عنوان نگارخانه ی برتر استانی انتخاب شد. این امر مسئولیت ما را دو چندان می کند و ار این پس با انرژی و توان صد چندان این مسیر را ادامه خواهیم داد.
از تمام مسئولینی که در یک سال و نیم گذشته دوست و همراه نگارخانه بودند و از اصحاب رسانه و خبرنگاران عزیز و متعهدی که صدای نگارخانه ی شهرشان بودند و از هنرمندان و هنردوستان جای جای گیلان کمال تشکر را داریم.
این قاب زیبا برای استان زیبایمان به یادگار بماند تا از یادمان نرود که با همدلی بلندترین قله ها را می توان فتح کرد و به جای کاستی ها و محدودیت ها باید بر توانایی ها تکیه کرد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد