نسخه موبایل
اسفند ۸, ۱۳۹۷ 404574 خبر گیلان ورزشی
آخرین اخبار از سپیدرود؛

سرمربی موقت مشخص شد/صادقیان و محمودی جدا شدند

.

گیل خبر/ با تصمیم مسئولان هیئت فوتبال گیلان، سهیل حق شناس از امروز در تمرینات سپیدرود رشت حاضر شد و کار بازیکنان را زیر نظر گرفت. هم‌چنین قرار است این مربی بومی در بازی برابر استقلال خوزستان بر روی نیمکت نشسته و هدایت تیم را برعهده گیرد.

این باشگاه پر طرفدار هنوز هم تحت مالکیت علی کریمی قرار دارد و باید این فرد سرمربی بعدی باشگاه را معرفی کند. با این حال او طی نامه‌ای تصمیم گیری را به اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان گیلان واگذار کرده است.

 

همچنین پیام صادقیان و حامد محمودی قرارداد خود با باشگاه سپیدرود رشت را فسخ کرده و از جمع بازیکنان سپیدرود جدا شدند. گویا بندی در قرارداد این دو بوده که در صورت عدم حضور علی کریمی در این باشگاه، آن‌ها هم جدا شده و پشت سر مربی خود خارج می‌شوند.

صادقیان در نقل و انتقالات نیم فصل با جدایی از عثمانلی اسپور ترکیه به سپیدرود آمد و تنها در سه مسابقه به عنوان یار تعویضی پیراهن این تیم را بر تن کرد. حامد محمودی هم که برای ترمیم خط دفاع جذب شده بود، در هیچ دیداری توسط سرمربی وقت سرخپوشان به کار گرفته نشد و عمل خاصی برای تیمش انجام نداد. در این بین برخی شایعات درباره جدایی بازیکنان دیگر وجود دارد که باید دید تا بعد از بازی روز جمعه با استقلال خوزستان به واقعیت می‌پیوندد یا خیر.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد