نسخه موبایل
بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ 401571 اجتماعی خبر گیلان
پیش بینی هواشناسی؛

۲۲ بهمن بارانی در انتظار گیلان

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان آسمان استان برای فردا (دوشنبه) ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را بارانی همراه با وزش باد عنوان کرد.

گیل خبر/ مازیار غلامی عصر یکشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت جریانات ناپایدار در منطقه است بنابراین طی ۷۲ ساعت آینده، ابرناکی ، مه آلود بودن هوا، بارندگی، وزش باد (در بعضی نقاط شدید) ، کاهش نسبی دما، ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.وی آسمان امروز گیلان را در مناطق جلگه ای ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی خفیف، در ارتفاعات جنوب شرقی کمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا (دوشنبه) نیز آسمان استان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (بویژه عصر و شب بعضی نقاط شدید) ، بتدریج ارتفاعات بارش برف پیش بینی کرد.
غلامی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را ۱۱ درجه مربوط به رودسر و کمینه دمای استان را با دو درجه مربوط به دیلمان، جیرنده و ماسوله ذکرکرد.
وی بیشینه دمای امروز رشت را نیز ۱۱ و کمینه دمای فردای مرکز استان گیلان را هشت درجه عنوان کرد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx