نسخه موبایل
بهمن ۱۶, ۱۳۹۷ 400712 اجتماعی خبر گیلان
برخلاف بخشنامه استاندار؛

در برق منطقه ای گیلان جایی برای زنان نیست!؟+تصاویر

.

گیل خبر/ سرویس اجتماعی: هرچند سال گذشته استاندار گیلان  طرح «بکارگیری جوانان و بانوان در مناصب مدیریتی» برای اجرا در سطح استان و شهرستان‌ها را ابلاغ کرد و در این راستا گیلان توانست در بین استان های کشور در رده های نخست قرار گیرد، اما همچنان شرکت ها و اداراتی هستند که از دستور استاندار گیلان سرپیچی می کنند.

برق منطقه ای گیلان که توسط یکی از مدیران با سابقه  بیش از ۳۰ سال خدمت فعالیت می کند، از جمله دستگاه هایی است که در چارت اداری منتشر شده این شرکت هیچ زنی در مقام مدیریت دیده نمی شود. حتی در امور دفتری و  فناوری ارتباطات نیز زنان از پستی در برق منطقه ای برخوردار نیستند تا حتی به صورت فرمالیته نیز به بخشنامه ابلاغ شده استاندار توجهی نشده باشد.

البته این چارت اداری نشان می دهد ظاهرا در  جوانان نیز جایگاه چندانی در برق منطقه ای استان دارا نیستند تا انبوه مهندسان برق که به عنوان یکی از رشته های محبوب در میان جوانان محسوب می شود شانس چندانی برای حضور در پست های مدیریتی نداشته باشند. در مقابل یکی از مدیران شرکت سابقه ۱۴ سال معاونت و عضویت در هیات مدیره را در کارنامه دارد.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد