نسخه موبایل
بهمن ۴, ۱۳۹۷ 398331 خبر فرهنگی گیلان
عضو شورای شهر رشت:

تقدیر و تشکر از زحمات رسانه ها نباید به مشارکت آنان در جشنواره های خاص معطوف شود

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت گفت: تقدیر و تشکر از زحمات رسانه هایی که طی این مدت نسبت به پوشش اخبار شورای شهر و شهرداری رشت اقدام کرده اند نباید به مشارکت داشتن یا عدم مشارکت آنان در جشنواره هایی با موضوعات خاص معطوف بشود.

گیل خبر/🔹فرهام زاهد با اشاره به انتقادات برخی از خبرنگاران پیرامون اهداف برگزاری جشنواره رسانه و مدیریت شهری افزود: همواره نگاهم به رسانه ها شفاف بوده و معتقدم شورا باید نگاهی به دور از تبعیض به رسانه ها داشته باشد.

🔸وی با بیان بر اینکه موافق برگزاری تجلیل پایان سال از خبرنگاران فعال در حوزه شورای شهر و شهرداری رشت هستم گفت: بنده و برخی دیگر از همکاران شورایی نسبت به فراخوان جشنواره رسانه و مدیریت شهری بی اطلاع بوده و از این موضوع طی تماس تلفنی برخی از خبرنگاران اطلاع پیدا کردم.

🔹زاهد با تاکید بر اینکه تجلیل پایان سال از زحمات رسانه ها نباید مبتنی بر حضور و مشارکت آنان در جشنواره رسانه و مدیریت شهری باشد تصریح کرد: تجلیل پایان سال از زحمات یکساله رسانه هایی که در تمامی شرایط در کنار مجموعه مدیریت شهری تلاش کرده اند حقی است که باید ادا شود و نباید تحت شعاع مباحث دیگر قرار بگیرد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد