نسخه موبایل
دی ۲۴, ۱۳۹۷ 396517 خبر فرهنگی گیلان
با اکران فیلم‌های کوتاه؛

آغاز به کار دوره جدید نمایش فیلم‌های هنر و تجربه در رشت

نمایش فیلم‌های گروه هنر و تجربه در فصل زمستان در رشت با اکران دو مجموعه فیلم کوتاه‌های زمستانه و تابستانه با حضور کارگردانان آغاز می‌شود.

گیل خبر/ «زمستانه فیلم کوتاه» شامل مجموعه ۶ فیلم کوتاه «دیدن» سهیل امیر شریفی، «فروزان» میرعباس خسروی نژاد، «نسبت خونی» حسین امیری دوماری، پدرام پور امیری، «و می‌گذریم …» پریسا گرگین، «آینه های پریده رنگ» سالم صلواتی، «تو هنوز اینجایی» کتایون پرمر، محمد روحبخش است که در ادامه نمایش های فیلم های کوتاه در گروه «هنر و تجربه» اکران می شوند.
فیلمهای کوتاه تابستان هم شامل «سایه فیل» به کارگردانی آرمان خوانساریان، «#ساعت چهار» به کارگردانی عاطفه محرابی، «تناوب» به کارگردانی علی خوشدونی فراهانی، «سکوت» به کارگردانی مشترک فرنوش صمدی و علی عسگری، «باران آهسته می‎بارد» به کارگردانی سعید نجاتی و «مارلون» به کارگردانی درناز حاجی‌ها است.
این برنامه توسط گروه اکنون و با همکاری موسسه خرد جان جهان در رزوهای ۲۷ و ۲۸ دی ماه در سالن رحمدل مجتمع خاتم الانبیا ساعت ۱۷:۳۰ برگزار می‌شود.
برنامه اکران فیلم‌های منتخب هنر و تجربه رشت در فصل زمستان، با نمایش فیلم‌های مینور/ماژور، گزارش فرار یوسفی، در جستجوی فرید و زنبورک در گام مینور ادامه خواهد یافت.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد