نسخه موبایل
دی ۲۲, ۱۳۹۷ 395947 خبر سیاسی گیلان
توضیح سازمان برنامه و بودجه گیلان به انتقاد نماینده رشت:

هیچ گونه دعوتی از ما در جلسه شورای اداری کوچصفهان نشده بود

.

گیل خبر/ در پی  انتقاد محمد صادق حسنی نماینده رشت در مجلس  از عدم حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه استان گیلان در جلسات اداری ، روابط عمومی این سازمان  جوابیه ای صادر کرد.

در این جوابیه آمده است:

درپی انتشار خبری در یکی از پایگاه‌های خبری استان به نقل از یکی از نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اسلامی شهرستان رشت در شهر کوچصفهان با عنوان «عدم حضور نماینده سازمان برنامه و بودجه گیلان در جلسات اداری یک ضعف است» روابط‌عمومی این سازمان جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی را ارائه می‌نماید.

 

از آنجایی که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان همواره بر خود فرض دانسته در جلساتی که مربوط به حوزه فعالیت‌های این سازمان می‌باشد، حضوری فعال و مؤثر داشته باشد به اطلاع می‌رساند طبق پیگیری‌های روابط‌عمومی، هیچ‌گونه دعوتی (اعم از کتبی و شفاهی) از سوی برگزارکنندگان جلسه مذکور از سازمان صورت نگرفته است. بنابراین انتظار می‌رود نماینده محترم و رسانه‌های استان با علم و اطلاع در انعکاس مطالب و انتشار نقل قول‌ها دقت کافی و وافی را به خرج داده تا موجب تشویش اذهان عمومی نگردد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد