نسخه موبایل
دی ۲۱, ۱۳۹۷ 395795 خبر
نماینده رشت:

عدم حضور نماینده سازمان برنامه و بودجه گیلان در جلسات اداری یک ضعف است

نماینده رشت در مجلس از عدم حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه استان در جلسات اداری انتقاد کرد.

گیل خبر/ دکترمحمدصادق حسنی جوریابی نماینده مردم شهرستان رشت درمجلس شورای اسلامی در نشست شورای اسلامی شهرستان رشت که باحضور نمایندگان این شهرستان و مدیران و مسوولان استان،شهرستان و بخش جهت پیگیری مسائل و مشکلات بخش کوچصفهان برگزار شد ،گفت: انتظارداریم در این جلسات شوراها و دهیاران بخش ، مطالبه گری داشته و پرسش های خود را مطرح کنند تا مدیران پاسخگو باشند و ماهم به عنوان نمایندگان شهرستان در مجلس برموضوعات نظارت داشته و مشکلات و گره هایی که وجود دارد را مرتفع کنیم .
وی با انتقاد از عدم حضور نماینده ای از برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که بعنوان ضعف این جلسات می توان عنوان کرد عدم حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی است چون قطعا با حضور نماینده سازمان بحث های مربوط به اعتبار و عملیات اجرایی پروژه ها رسیدگی خواهد شد.
وی گفت: موضوع آب شهرلولمان را به شخصه از طریق وزیرنیرو پیگیر و چندین جلسه بابت این موضوع با ایشان داشته ام و مقرر گردید با همکاری مدیر عامل آب و فاضلاب شهری گیلان گزارشات در اختیار نمایندگان قرار گرفته و ما به وزیرمحترم انتقال داده تا بتوانیم مشکل آب لولمان و موضوعات دیگر را حل کنیم.
دکترحسنی در خصوص مواردی که در زمان انتخابات مطرح کرده بود افزود: بحث چهاربانده کردن جاده سراوان – سنگر-کوچصفهان – لشت نشاء وزیباکنار یکی از مواردی بود که توسط اینجانب مطرح شد که صددرصد با کمک دیگر نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی اجرایی و به اتمام خواهیم رساند.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در ادامه در زمینه برنج و محصولات کشاورزی گفت: همواره در کمیسیون کشاورزی از وزیرکشاورزی این سوال را داشته ام که جایگاه برنج گیلان در کشور کجاست؟ باید
به فکربورس برنج گیلان بود و برند برنج گیلان را ثبت کرد. بزرگترین مشکل شالیکاران ما نداشتن برند با کیفیت میباشد. با انتخاب شهر لولمان بعنوان برند برنج کشور توانستیم قسمتی از برند برنج گیلان را حفظ کنیم .

وی اظهار داشت : آمارها در گیلان توسط مراجع ذیربط نشان میدهد که کیفیت برنج های گیلان نگران کننده است.
حسنی در پایان اضافه کرد : یکی از مشکلاتی که در روستاها گریبانگیر روستاییان است مشکلات در بحث تغییرکاربری و شرایط سخت آن و هزینه های اضافی و گزافی است که بعضا از روستاییان اخذ میشود انشالله با قول مساعد مدیرکل بنیادمسکن گیلان اخذ هزینه های اضافی حل خواهد شد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد