نسخه موبایل
دی ۲۰, ۱۳۹۷ 395654 اجتماعی خبر گیلان
به مناسبت کسب مقام برترین رسانه های شمالی و کشوری؛

پیام تبریک مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت به گیل خبر و دیارمیرزا

گیل خبر/ سید پیام جعفری نیا به مناسبت کسب مقام برترین رسانه های شمالی و کشوری دو پایگاه خبری فرهیخته دیار میرزا و گیل خبر در دور سوم رتبه بندی پایگاه های

گیل خبر/ سید پیام جعفری نیا به مناسبت کسب مقام برترین رسانه های شمالی و کشوری دو پایگاه خبری فرهیخته دیار میرزا و گیل خبر در دور سوم رتبه بندی پایگاه های خبری برترین رسانه های شمالی و کشوری پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

در دنیای تبادل اطلاعات، رسانه نه تنها مهم ترین وسیله رساندن اخبار و اطلاعات می باشد بلکه به عنوان تشکیل دهنده افکار عمومی و سبک زندگی است.

خبر کسب مقام برترین رسانه های شمالی و کشوری از سوی دو پایگاه خبری فرهیخته دیار میرزا و گیل خبر که بار دیگر با تخصص، خلاقیت، واقع گرایی، مجاهدت خبری خود طی مقابله با شانتاژهای خبری، جنگ نرم علیه باورهای دینی و انقلابی، رسانه های گیلان را در کشور منعکس نمودند، سزاوار این استان بود.

این افتخارآفرینی بزرگ را به مدیر مسئولان، سردبیران، خبرنگاران و عکاسان پر توان هر دو پایگاه خبری تبریک عرض مینمایم.

اینجانب از ایزد منان آرزو دارم، در این رسالت خطیر یاریتان نماید تا استان گیلان را آن چنان که شایسته آن است به کشور معرفی نمایید.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد