نسخه موبایل
دی ۱۹, ۱۳۹۷ 395551 اجتماعی خبر گیلان
هواشناسی گیلان؛

افزایش ابر و کاهش دما در گیلان از عصر امروز

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از افزایش ابر، وزش باد و کاهش دما در استان از عصر امروز (چهارشنبه) خبر داد.

گیل خبر/نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت جریانات جنوبی (وزش باد گرم، بعضی نقاط شدید یا خیلی شدید) در منطقه است و به تدریج از بعد از ظهر امروز با شمالی شدن جریانات، افزایش ابر، وزش باد (پاره ای نقاط شدید)، کاهش دما و در بعضی نقاط بارندگی (ارتفاعات برف) مورد انتظار است.
وی ادامه داد: از اواخر وقت امروز کاهش ابر و طی پنجشنبه و جمعه جوی به طور غالب پایدار در منطقه پیش بینی می شود.
غلامی آسمان امروز را کمی ابری تا نیمه ابری، وزش باد جنوبی (گرم/گاهی شدید یا خیلی شدید به ویژه ارتفاعات و دامنه ها) ، بتدریج طی بعد از ظهر افزایش ابر، وزش باد (پاره ای نقاط شدید) ، بعضی نقاط بارندگی (ارتفاعات برف) ، اواخر وقت کاهش ابر عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان را صاف تا قسمتی ابری، احتمال مه صبحگاهی، ارتفاعات یخبندان، کاهش دما، گاهی افزایش ابر پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۱۶ درجه مربوط به لاهیجان، رودبار و منجیل و کمینه دمای فردا را با صفر درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.
به گفته غلامی ، بیشینه دمای امروز رشت ۲۰ درجه سلسیوس و کمینه دمای فردای مرکز استان نیز پنج درجه خواهد بود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد