نسخه موبایل
دی ۱۸, ۱۳۹۷ 395433 خبر سیاسی گیلان
با اعلام نتایج دور سوم رتبه بندی پایگاه‌های خبری؛

گیل خبر در میان برترین رسانه های شمالی و کشوری

.

گیل خبر/ نتایج نهایی دور سوم رتبه بندی پایگاه‌های خبری پس از برگزاری جلسه بررسی مستندات مدیران مسئول و ارزیابی مجدد توسط کمیته رتبه‌بندی اعلام شد. پیش از این نتایج خوداظهاری ها در سه مرحله توسط اعضای کمیته رتبه بندی ارزیابی و راستی آزمایی شده بود.

گیل خبر که برای اولین بار در این طرح شرکت کرده بود در رتبه بندی نهائی استان ها در جایگاه یازدهم کشوری قرار گرفت و در میان پایگاه های خبری شمالی سوم شد.

باتوجه به اینکه پایگاه‌های خبری مرکز جهت بررسی عادلانه و منطبق با واقعیت، در دور سوم پایگاه‌های خبری استانی به طور جداگانه رتبه بندی شده اند اما گیل خبر با امتیاز ۴۵٫۴۳ بعد از سایت رویداد ۲۴ بالاتر از سایت های مطرحی چون شما نیوز و آوای ایرانیان و طرفداری قرار گرفته است.

سایت خبری تابناک، شفقنا، اقتصادآنلاین، جماران و عصر ایران پنج پایگاه خبری هستند که در رسته عمومی بالاتر از سایر رسانه‌ها قرار گرفته‌اند

مواردی چون گزارش تولیدی، ۲۴ ساعته بودن، ذکر منابع در مطالب، سرعت انتشار خبر، تعداد کل مطالب، رعایت اصول خبرنویسی، محتوای تولیدی، به روز اخبار برگزیده، ضریب نفوذ مطالب در رسانه های دیگر، فهرست بیمه، گزارش تصویری، قالب های چند رسانه ای، رویکرد تعاملی با مخاطبان، آرشیو و جستجوی فعال، واکنش سریع نسبت به شایعات از جمله شاخص های این رتبه بندی است.

 

نتیجه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری عمومی نتیجه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری عمومی
نتیجه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری تخصصی نتیجه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری تخصصی
نتیجه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری استانی نتیجه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری استانی
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد