نسخه موبایل
در یک اتفاق بدیهی؛

جلسه شورای شهر رشت بازهم لغو شد/ بررسی برنامه ها کاندیداهای شهرداری با گزینه های جدید؟!

.

گیل خبر/ سرویس شهری: جلسه روز شنبه شورای شهر رشت برای بررسی برنامه های کاندیداهای شهرداری لغو شد.

در حالی که قرار بود از صبح شنبه ۱۵ دی برنامه های ۱+۵ کاندیدای شهرداری رشت شامل سید محمد علی ثابت قدم(شهردار سابق رشت)، رسول جماعتی(نماینده سابق فومن)، رضا ساغری(شهردار سابق رشت)، سید جواد میرحسینی(معاونت سابق معماری و شهرسازی وزارت مسکن و شهرسازی)، رحیم شوقی (معاون فنی و عمرانی منطقه آزاد انزلی)  و حجت جذب (عضو فعلی شورا) بررسی شود به دلیل آن چه عدم حضور تعدادی از اعضای شورا خوانده شد، به روز دوشنبه ۱۷ دی موکول شد.

در چند روز گذشته تعدادی دیگر از افراد نیز برای کاندیداتوری در شهرداری رشت اعلام آمادگی کردند و یا دوباره از سوی اعضای شورا تعرفه شدند.

موسی ناصح عضو سابق شورای شهر رشت از جمله این گزینه ها است که به نظر نمی رسد با توجه به آن که اکثر سوابق خود را در شهرداری گذرانده است طبق آئین نامه جدید انتخاب شهرداران شانسی برای تایید صلاحیت داشته باشد.

همچنین بهراد ذاکرِی عضو شورای شهر رشت در پستی اینستاگرامی، منصور صوفی مشاور وزیر و مدیرکل وزارتی وزارت تعاون دولت اصلاحات  و معاون سابق دانشگاه آزاد رشت را به عنوان گزینه جدید شهرداری معرفی کرد.

شهر رشت از ابتدای مرداد ماه سال جاری با سرپرستی علی بهارمست اداره می شود و فرصت سه ماهه دوم وی نیز در ابتدای بهمن به پایان می رسد. هرچند به نظر نمی رسد حتی در صورت انتخاب شهردار ، فرد منتخب تا آن تاریخ صلاحیت خود را توسط وزارت کشور به دست آورد.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد