نسخه موبایل
آذر ۱۴, ۱۳۹۷ 389983 خبر گیلان ورزشی
بعد از ابلاغیه مبهم وزارت ورزش و جوانان؛

بازرسی گیلان به عدم بازنشستگی هیات های ورزشی ورود می کند؟

.

گیل خبر/ سرویس ورزشی:هرچند روز گذشته مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اعلام کرد: « با اعلام وزارت ورزش و جوانان، روسای بازنشسته هیات‌های ورزشی کشور تا پایان دوره چهارساله می‌توانند به کار خود ادامه دهند.» اما دستور بازرسی کل کشور همچنان بر استعفای همه بازنشستگان تاکید دارد و به عنوان دستور مقام بالادست محسوب می شود.

حتی مریم بخشی بعد از این مصاحبه اعلام کرد که هنوز ابلاغیه وزارت ورزش و جوانان به دست آن ها نرسیده است و ابراز امیدواری کرد روسای بازنشسته تا ۱۵ آذر همانند رئیس هیات هندبال استان گیلان استعفای خود را اعلام کنند.

حتی بر فرض این که چنین ابلاغیه ای از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام شده باشد، مشخص است که نمی تواند محل اطمینانی برای ادامه کار این افراد باشد. زیرا بازرسی کل کشور در این رابطه اعلامیه خود را صادر کرده است و حتی روسای ورزش و جوانان در بسیاری از استان ها همچنان به دلیل آن خواستار استعفای روسای بازنشسته هیات های ورزشی هستند و حتی صبح امروز خبر رسید که ۱۸ رئیس بازنشسته آذربایجان شرقی استعفای خود را اعلام کرده اند.

گفته می شود حتی بازرسی تهدید کرده که در صورت عدم لغو فعالیت افراد بازنشسته با مدیران بالادستی این افراد برخورد می کند. مسائلی که نشان می دهد هیات های ورزشی بازنشسته بدون موافقت بازرسی هیچ شانسی برای ادامه بقا نخواهند داشت. امری که باید مورد توجه بازرسی گیلان نیز قرار گیرد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx