نسخه موبایل
آذر ۱۳, ۱۳۹۷ 389820 اجتماعی خبر گیلان
درباره اخراج فوری مامور متخلف بیمارستان خصوصی رشت؛

چرا فقط با ماموران و معذوران برخورد فوری می شود!؟

.

گیل خبر/ سرویس اجتماعی: هرچند خبر اخراج فوری مامور متخلف یک بیمارستان خصوصی در رشت بعد از برخورد با همراه بیمار  تا حدودی ابعاد قضیه را کمرنگ کرده است  اما نشان می دهد که آن چیزی که بیشتر از همیشه نسبت به آن برخورد می شود تنها مامورانی هستند که بنا به نوع  مسئولیت های خودشان چنین اتفاقات تلخی را ایجاد می کنند. ولی کمتر از برخورد با مسئولین دانه درشت و مقامات مافوق این افراد خبری است.

حدود دوسال گذشته نیز بود که یک مامور سد معبر فومن به دلیل برخورد فیزیکی با یک مادر خیلی سریع از سوی مقامات استانی عزل شد. در حالی که آن مامور سد معبر و این مامور بیمارستان  کاری را که کردند که از آن ها خواسته می شود. بعید است که رفتار چنین ماموری تنها سرخود و بدون درخواست های مافوق انجام شده است. در واقع آن ها برای چنین مسائلی آموزش داده می شوند. وگرنه چگونه یک مرد به خود اجازه می دهد بدون رعایت مسائل شرعی  با یک زن غریبه درگیری فیزیکی داشته باشد. این را بگذارید کنار عدم برخورد با نمونه های مدیریتی در استان گیلان که کمتر شاهد آن هستیم که یک مدیر متخلف سریع برکنار شود.

هنوز یادمان نرفته همان بخشداری که یک بار ضرب و شتم یک دانش آموز را منجر شده بود هرچند بعد از انتشار فیلم  عزل شده بود اما حال به مقام بالاتر نیز دست یافته است. آن بخشدار نه مامور بود و نه معذور! آن چه انجام داد کار سرخود و غیرقانونی بود که به هیچ وجه قابل دفاع نبود. اما به نظر می رسد قدرت آن را داشت که به کار خود برگردد.  ولی آیا به این افرادی همچون مامور بیمارستان خصوصی که وظایفی که به وی سپرده می شوند حق بازگشت اعطاء می شود؟ چرا با مقامات مافوق این افراد برخورد نمی شود که عدم آموزش صحیح و اقدامات پیشگیرانه موجبات چنین تخلفی را ایجاد کرده است. این ها سوالاتی است که آقایانی که با افتخار و خیلی سریع عزل متخلفین ساده را اجرا می کنند باید به آن پاسخ دهند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx