نسخه موبایل
آذر ۱۲, ۱۳۹۷ 389754 اجتماعی خبر گیلان
اتفاق عجیب در بیمارستان خصوصی معروف رشت؛

هتک حرمت به مراجعه کننده خانم توسط عوامل بیمارستان/ یوسف زاده: با فرد خاطی برخورد می شود+فیلم

.

گیل خبر/ شب گذشته ویدئویی به دست تحریریه رشت۲۰ رسید که حکایت از برخورد زشت و ناپسند نگهبانان یک بیمارستان خصوصی در شهر رشت با یکی از مراجعه کنندگان خانم داشت.

 

در این ویدئو مراجعه کننده خانم ضمن انتقاد از عملکرد مسئولین این بیمارستان خواستار دیدن فرزندش می شود اما نگهبان این بیمارستان بدون رعایت شرع و عرف اقدام به درگیری فیزیکی با این خانم کرده و با حرکتی ناهنجار و زشت او را همچون یک مجرم به روی زمین می کشد!

در پی پخش تصاویری در فضای مجازی در مورد برخورد زننده کادر حراست یکی از بیمارستان خصوصی رشت با همراه بیمار ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی امروز با تایید این حادثه گفت : با فرد خاطی برخورد می شود.

در این حادثه نیروی حراست در واکنش به اعتراضات شدید همراه یکی از بیماران و سیلی خوردن، او را که زنی میانسال است گرفته و به زمین انداخت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان امروز به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در رشت گفت : این دانشگاه و مسئولان بیمارستان پیگیر مشخص شدن ابعاد ماجرای این درگیری هستند.

دکتر یوسف زاده در پایان خاطر نشان کرد : منتظر گزارش مسئولان بیمارستان هستیم و با فرد متخلف برابر قانون برخورد خواهد شد.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx