نسخه موبایل
آذر ۱۱, ۱۳۹۷ 389585 خبر سیاسی گیلان
گلایه نماینده رودسر و املش:

راه و شهرسازی گیلان مدیر ندارد/ مدیرکل راه تهران هفته ای یک بار برای سرکشی به گیلان می آید!

یک نماینده مجلس گفت: در انتصاب برخی از مدیران شاهد سهل انگاری از سوی وزارت راه و شهرسازی هستیم به نوعی که استان گیلان مدیرکل راه و شهرسازی ندارد از این رو مدیرکل استان تهران هفته ای یکبار برای سرکشی به استان گیلان می آید.

اسدالله عباسی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس‌جمهور در مورد خرید تضمینی برگ چای، گفت: متاسفانه خرید یک کیلو برگ سبز چای هزار و ۵۲۸ تومان است و یک کارگر روزانه نمی‌تواند صد کیلو بیشتر برداشت کند لذا این وضعیت سبب ترک باغات چای از سوی کارگران شده است بنابراین دولت باید خرید برگ تضمینی چای را به طور واقعی در نظر گیرد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: حدود ۱۰ سال است که بسیاری از راه‌ها و پروژه‌های راهسازی در منطقه املش به صورت نیمه کاره رها شده لذا هر روز شاهد تصادفات در این منطقه هستیم از این رو کمیسیون عمران باید علت کم کاری، سهل انگاری و غفلت در راهسازی املش را بررسی و گزارشی به هیات رئیسه ارائه دهد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: در انتصاب برخی از مدیران نیز شاهد سهل‌انگاری از سوی وزارت راه و شهرسازی هستیم به نوعی که استان گیلان مدیرکل راه و شهرسازی ندارد از این رو مدیرکل استان تهران هفته‌ای یکبار برای سرکشی به استان گیلان می آید.

علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تذکر عباسی تاکید کرد: وزیر راه و شهرسازی باید به موضوعات مذکور جهت رفع مشکلات توجه کند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx