نسخه موبایل
آذر ۱۱, ۱۳۹۷ 389503 اجتماعی خبر گیلان
به بهانه تکرار برخورد با یک گروه موسیقی خیابانی رشت؛

به جای نوازندگان خیابانی، قماربازها را جمع کنید!

.

گیل خبر/ رشت ۲۰ نوشت: بار دیگر پیاده راه فرهنگی رشت محلی برای بروز یک حاشیه جدید شد. این بار متفرق کردن چند جوان که به اجرای موسیقی خیابانی از نوع بیت باکس می‌پرداختند سوژه داغ رسانه‌های ضدانقلاب شد. آن‌هایی که از هر فرصتی برای ایجاد فضا استفاده می‌کنند.
این موضوع در حالی اتفاق افتاد که چندی پیش فیلمی از برخورد نامناسب با سه نوجوان نوازنده موسیقی خیابانی که غافل از تقارن اجرای خود با شب شهادت امام حسن عسگری (ع) بودند در فضای مجازی منتشر شد که با واکنش‌های بسیاری همراه بود؛ اما این بار ماجرا کمی پیچیده‌تر به نظر می‌رسد. این بار اجرای موسیقی خیابانی بیت باکس با هیچ مناسبتی تقارن نداشت اما احتمالاً استفاده از بلندگو و میکروفن سبب ورود مأمورین انتظامی به ماجرا شده است.

به‌هرحال هرچه که هست انتظار می‌رود مأمورین انتظامی و امنیتی اولویت برخورد را بجای ماجرای پرحاشیه موسیقی خیابانی به روی جمع‌کردن قماربازهایی بگذارند که امنیت شهر را به خطر می‌اندازند و چهره رشت را با پیشینه فرهنگی مشخص و محکم تخریب می‌کنند. از سوی دیگر فضای جولان به برخی خارج نشینان سوءاستفاده گر داده نمی‌شود که از هر موضوعی برای آسیب رساندن به نظام استفاده کنند.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx