نسخه موبایل
آبان ۲۶, ۱۳۹۷ 387655 اجتماعی خبر گیلان
علوم پزشکی گیلان واکنش نشان می دهد؟

تبلیغ اینستاگرامی یک مرکز غیرمجاز ماساژ در شهر رشت+عکس

.

گیل خبر/ سرویس اجتماعی: هرچند خدمات مجاز غیر مجوزدار در کشور ممنوع اعلام شده است، اما هر از چندگاهی شاهد تبلیغات غیرقانونی مراکز مختلف ماساژ در شبکه های اجتماعی  هستیم که رشت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

یکی از همین مراکز با راه اندازی پیجی در اینستاگرام خود با نام« رشت- ماساژ» تبلیغات خود را انجام می دهد. جالب است که آن ها هیچ آدرس و شماره تلفنی از خود را نیز منتشر نکرده اند و از پرسش کنندگان آدرس خود می خواهند که به «دایرکت» صفحه مراجعه کنند.

در این صفحه درباره نوع تبلیغات کار خود نوشته اند: (خدمات ماساژ در رشت(شهرباران) «با ماسورهای کارآزموده»، ریلکسی، سوئدی،سنگ داغ، فرمدهی، ماساژ در محل خود مشتری) که نشان می دهد مکان خاصی نیز برای مرکز خود تهیه نکرده اند و مجوزات لازم را از علوم پزشکی یا  هیأت پزشکی ورزشی کسب نکرده اند. انواع ویدئوهایی نیز که در این صفحه منتشر می شود مربوط به نمونه های خارجی است که اکثرا زنان را شامل می شود. در این صفحه همچنین اعلام شده است که ماساژوری زنان را مردان برعهده دارند که باتوجه به عدم پزشک بودن آن ها از لحاظ شرعی ایجاد مشکل می کند.

مشابه چنین صفحاتی بارها دیده شده است و مشخص نیست کدام نهاد بر آن نظارت می کند و یا در صورت تخلف با آن برخورد خواهد کرد.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx