نسخه موبایل
آبان ۲۵, ۱۳۹۷ 387570 خبر گزارش تصویری گیلان ورزشی
در منطقه آزاد انزلی؛

پایان جایزه بزرگ دوچرخه سواری قهرمانی کشور «جام کاسپین» با معرفی نفرات برتر

.

گیل خبر/ تور دوچرخه سواری جایزه بزرگ قهرمانی کشور «جام کاسپین» یاد بود قهرمان فقید ملی،زنده یاد مصطفی رضازاده با حضور ۱۴۴ شرکت کننده از ۱۷ استان کشور و در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برای دومین سال متوالی در منطقه آزاد انزلی برگزار شد. (گزارش تصویری)

این مسابقات با حضور مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، جبار کوچکی‌‌‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس، مدیرکل آموزش و پرورش استان، فرماندهی پلیس راه گیلان، مسئولان فدراسیون و هیات دوچرخه سواری گیلان، مسئولان استانی و کشوری همراه با حضور گسترده پیشکسوتان، علاقه‌‌‌مندان، خانواده‌‌‌ها با پخش زنده تلویزیونی و پوشش مناسب رسانه‌‌‌ای برگزار شدو شرکت‌‌‌کنندگان در گروه سنی پیشکسوتان و جوانان مسافت ۳۰ کیلومتر و در بخش بزرگسالان که بازیکنان تیم ملی نیز در این بخش حضور داشتند ورزشکاران مسافت ۵۰ کیلومتر را رکاب زدند.

در رده سنی جوانان مهدی بیدرام، مهدی ملایی و مسعود خانی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کرده و سید مهدی میرباقری، جواد دنیا دیده و امید اسفندیاری در رده سنی پیشکسوتان رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در رده سنی بزرگسالان که با حضور رکاب زنان تیم ملی برگزار شد، محمد گنج خوانلو اول، مهدی سهرابی کاپیتان تیم ملی مقام دوم و محسن رحمانی مقام سوم را توانستند بدست بیاورند.

گیل خبر، حمایت رسانه ای این دوره از مسابقات را برعهده داشت.

عکس: علی سمرقندی

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx