نسخه موبایل
آبان ۲۴, ۱۳۹۷ 387474 اجتماعی خبر گزارش تصویری گیلان
در زمینه فرهنگ سازی، آموزش و اصلاح الگوی مصرف آب؛

انعقادتفاهنامه همکاری ادارات آموزش پرورش و آبفای گیلان+تصاویر

.

گیل خبر/ سرویس شهری:تفاهنامه همکاری ادارات آموزش پرورش و آبفای گیلان در زمینه کاهش و اصلاح الگوی مصرف آب با  حضور مدیران این دو اداره  امضاء شد.

سید محسن حسینی مدیرعامل آبفای گیلان در گفت و گو با گیل خبر با اشاره به انعقاد این تفاهمنامه خاطرنشان کرد: از جمله اهداف این تفاهنامه ایجاد فرهنگ ویژه در مدارس و دانش اموزان و تغییر نگاه جامعه است.

وی ادامه داد: در این توافقنامه  بخش های مختلفی دیده شده است. مثل آموزش هایی که در سطح مدارس ابتدایی  قرار است اجرا شود یا بازدیدهایی که قرار است دانش اموزان  و معلمان و اولیای ان ها از تاسیسات آب و فاضلاب شهری داشته باشند و نسبت به روش های تصفیه آب آشنایی پیدا کنند.

مدیرعامل آبفای گیلان در ادامه گفت: در قالب این تفاهم نامه با همکاری سازمان دانش آموزی استان، تعدادی از دانش آموزان داوطلب آموزش های سازگاری با کم آبی به عنوان مروجین فرهنگ مصرف بهینه آب در مدرسه و کلاس درس مشغول به فعالیت می شوند.

حسینی در پایان گفت:  امیدواریم با برنامه ای که در وزارت نیرو است آموزش های لازم داده شود که مشکلی در این بخش نداشته باشیم.

 

عکس: علی سمرقندی

 

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx