نسخه موبایل
آبان ۱۷, ۱۳۹۷ 386681 خبر گیلان ورزشی
25 آبان؛

منطقه آزاد انزلی میزبان دومین دوره دوچرخه سواری جایزه بزرگ کاسپین

.

گیل خبر/  طبق اعلام هیات دوچرخه سواری استان گیلان سازمان منطقه آزاد انزلی در روز ۲۵ آبان برای دومین سال میزبان جایزه بزرگ کاسپین شد.

این رقابت  به صورت کریتریوم در سه رده سنی(جوانان،بزرگسالان و پیشکسوتان) در فاز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی برگزار می گردد و به نفرات اول تا هفتم هر رده سنی هدایای نقدی اهداء می گردد.

رییس هیات دوچرخه سواری استان گیلان با اشاره به برگزاری این مسابقات در منطقه آزاد انزلی گفت:  مسئولان محترم سازمان منطقه آزاد نگاه ویژه ای به ورزش دوچرخه سواری دارند و دوره گذشته نیز  حمایت فوق العاده سازمان در  برگزاری مسابقات را شاهد بودیم.

سید ایمان دلیل حیرتی  در ادامه گفت: با توجه به این موضوع که جای خالیِ «سید مصطفی رضازاده» در مسابقات امسال بسیار حس میشود و آن مرحوم در راه اندازی این مسابقات در سال گذشته نقش بسیار موثری داشت ، به پاس قدردانی از تلاشهای آن مرحوم مسابقات امسال تحت عنوان یادواره مرحوم مصطفی رضازاده برگزار خواهد شد.
وی در پایان افزود: هدف مجموعه سازمان منطقه آزاد و این هیات در برگزاری مسابقات مذکور در سطح استاندارد های بین المللی و با کیفیت مطلوب می باشد و امید است با حمایت جامعه ورزش دوچرخه سواری و مسؤلان ، این رقابتها در سال آینده در سطح بین المللی برگزار گردد.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد