نسخه موبایل
آبان ۱۳, ۱۳۹۷ 386196 اجتماعی خبر گیلان
شاهکار مدیریت شهری؛

ساخت نهر فاضلاب در قلب پیاده روی رشت!

گیل خبر/ سرویس شهری: مدتی است که در رشت اینگونه مسائل عادی شده! خیابانهای پر چاله،دوباره کاریهای حفاریهای اتمام شده، سرعت گیر ها(بخوانید تپه ها)ی غیر اصولی، دربهای فاضلاب شکسته در معابر(حتی

گیل خبر/ سرویس شهری: مدتی است که در رشت اینگونه مسائل عادی شده! خیابانهای پر چاله،دوباره کاریهای حفاریهای اتمام شده، سرعت گیر ها(بخوانید تپه ها)ی غیر اصولی، دربهای فاضلاب شکسته در معابر(حتی پس از به اصطلاح باز سازی و حیف و میل بیت المال) و بسیاری از مشکلات کوچک و بزرگ که تنها یک جواب تامل برانگیز برای شهروندان از سوی مدیریت شهری دارد: «بودجه نداریم»!
اما شاهکاری که عکسهای آن را در خیابان معلم و قلب رشت مشاهده می کنید در نوع خود بی نظیر است، نبش کوچه دوم در خیابان اصلی معلم درب فلزی فاضلابی در پیاده رو وجود دارد که ظاهرا بدلیل گرفتگی مجرای فاضلاب ماههاست که پس آب فاضلاب از آن فوران میکند و ظاهرا وقتی دیدند که از دست کسی کاری برنمی آید و فریاد رسی نیست تصمیم گرفتند با ساخت نهری زیبا در عرض پیاده رو فاضلاب سر ریز را به جوی کنار خیابان هدایت کنند تا اسباب زحمت عابرین پیاده فراهم نباشد!
از کمبود بودجه،فامیل سالاری در بین مدیران شهری و ضعف مشهود مدیریت در سطح رشت نیز اگر بگذریم به راستی باید یک سوال کرد و آن اینکه:
چگونه رشت با وجود چنین مدیرانی هنوز سرپا است؟!

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد