نسخه موبایل
مهر ۲۴, ۱۳۹۷ 383726 خبر سیاسی گیلان
بعد از برکناری اجباری؛

آخرین شنیده ها از انتصاب سرپرست سازمان جهاد کشاورزی گیلان

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: شنیده ها از سازمان جهاد کشاورزی گیلان حاکی از آن است که با خروج اجباری شعبان نژاد از ریاست سازمان، هنوز گزینه سرپرستی حکم خود را دریافت نکرده است.

امروز در آخرین تغییر و تحولات اسامی مختلفی برای پست سرپرستی سازمان جهاد کشاورزی گیلان از سوی وزارتخانه معرفی شد و احتمالا یکی از معاونین و یا مدیران  شعبان نژاد برای این سمت منصوب می شود.

مجتبی شاه نظری(مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی)، اصغر جدی نیا(مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی)، لیلا بذرکار خطیبانی(سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی)، ضیاء فیض پور( معاون توسعه مدیریت و منابع)، نعمت قاسمی( مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های کشاورزی)،فرامرز هادی زاده( رئیس امور عشایر)، قاسم جوادزاده مقتدر( مدیر صنایع تبدیلی و غذایی) از جمله مدیران جهاد کشاورزی گیلان هستند که احتمال انتصابشان به عنوان سرپرست وجود دارد.

گفتنی است  علی درجانی  مدیر کل دفتر بسیج سازندگی و شبکه عاملین ترویج وزارت جهاد کشاورزی به عنوان یکی از گزینه های ریاست جهاد کشاورزی نام برده می شود و احتمال حضورش به عنوان سرپرست نیز است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx