نسخه موبایل
مهر ۱۸, ۱۳۹۷ 382886 اجتماعی خبر گیلان
پس از تحمل 12 سال زندان؛

یک جوان رشتی در آستانه اعدام/ انتظار کمک مردمی برای پرداخت دیه ۱۵۰ میلیونی+شماره حساب

.

گیل خبر/ سرویس اجتماعی: یک جوان رشتی پس از تحمل ۱۲ سال زندان در آستانه اعدام قرار گرفته است . او که در عنفوان جوانی و در شرایط بد معیشتی و محرومیت به سر می برده و نان آور مادر و پدر پیر خود بود برای پس گرفتن طلب خود که مدتها قبل قرض داده بود، وارد ماجرایی شد که اینک سرنوشتش را به دلهای رحیم و دستان یاری رسان هموطنان و همشهری ها گره زده است .

شرایطی که برای هریک از اهالی این شهر و کشور قابل وقوع بوده و هست. در این روزها و ایام به سر رسیدن زمان قانونی انتظار برای اجرای حکم قصاص با پادرمیانی خیرین و یاری شعبه اجرای احکام کیفری رشت، اولیای دم در قبال دریافت دیه تمایل به رضایت داده و قصد چشم پوشی از گناه این جوان را دارند. اما هم اینک مانعی بزرگ بر سر راه این جوان، وی را بین مرگ و زندگی قرار داده است و آن تامین مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان برای پرداخت دیه و نجات از قصاص است.
هم اینک این جوان نادم که همه دوران طلایی زندگی اش را پشت میله های زندان سپری کرده چشم به همت و مدد مردم و همشهریان عزیز دارد. تا در روزهای باقیمانده از زندگی پدر و مادر سالخورده خود به کمک و دستگیری آنان بشتابد.
نیکوکارانی که قصد انجام کمک به این جوان و خانواده دردمند اش را دارند می توانند با پرداخت مبالغ و وجوه هرچند اندک خود به شماره حساب بانک ملی ۰۳۵۷۹۵۱۷۳۰۰۰۸ مقدمات آزادی او و شادی خانواده اش را فراهم آورند. لازم به ذکر است که این حساب با دستور مقام محترم قضایی افتتاح و تحت نظارت قوه قضاییه می باشد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx