نسخه موبایل
مهر ۱۳, ۱۳۹۷ 382173 خبر

گزارش تصویری نمایش «نوسفراتو» در مجتمع خاتم الانبیاء

.

گیل خبر/ نمایش «نوسفراتو»  با نویسندگی، طراحی و کارگردانی فرید نظری با اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان در مجتمع خاتم الانبیاء رشت آغاز به کار کرد.

نوسفراتو از روز شنبه ۱۴ تا جمعه ۲۰ مهر ماه، هر شب ساعت ۱۹ در رشت، مجتمع خاتم‌الانبیاء، سالن شهید انصاری (وارش) به‌روی صحنه خواهد رفت. علاقه‌مندان جهت تهیه‌ی بلیت می‌توانند به سایتwww.tiwall.com مراجعه کنند.

اشکان بخشنده، سعیده فاضلی، برنوش پورغفار، شکوفه داودی، شاهد غروی، سینا صیامی، تینا درخشنده پیکر بازیگرانِ دومین دور این نمایش در رشت‌اند.

نوسفراتو پیش از این در سال گذشته، ۷ تا ۱۳ مرداد ماه در سالن رحمدلِ مجتمع خاتم‌الانبیاء به روی صحنه رفته و با استقبال قابل‌توجهی از سوی مخاطبان مواجه شده بود. پس از آن در تیر ماه سالِ جاری، در اولین دوره‌ی جشنواره‌ی پردیس تئاتر شهرزاد در تهران اجرا شد و در بخش کارگردانی مورد تقدیر قرار گرفت، همچنین در بخش بهترین بازیگری، دو نقش‌آفرینِ مرد و زن این نمایش، شایسته‌ی تقدیر شناخته شدند. اجرای مهر ماه، درواقع سومین اجرای نوسفراتو محسوب می‌شود و این‌بار، با تغییرات عمده‌ای در متن، کارگردانی و تعدادی از بازیگران این نمایش به روی صحنه خواهد رفت. نوسفراتو نمایشی درباره‌ی گناه، عذاب وجدان و تاوان است.

 

 

عکس: پدرام اقدامی

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx