نسخه موبایل
مهر ۱۱, ۱۳۹۷ 382041 اجتماعی گیلان
فرمانده نیروی انتظامی گیلان در نشست خبری هفته ناجا:

پلیس مقتدر از جمله توقعاتی است که مردم برای حفظ امنیتشان از ناجا دارند / افزایش ۵۰ درصدی جرائم رایانه ای نسبت به سال گذشته

.

گیل خبر / سرویس اجتماعی : فرمانده نیروی انتظامی گیلان در نشست خبری هفته ناجا با اشاره به شعار این هفته »پلیس مقتدر ، امین مردم »اظهار کرد : امنیت به عنوان یک نیاز عمومی است و مردم برای حفظ جان و مال و ناموس در مقابل قانون شکنان و برهم زنندگان آرامش و آسایش از پلیس توقعاتی دارند .

سردار اسحاقی در ادامه گفت : موضوع امنیت زمستان و تابستان ، شب و روز ، شادی و غم را نمی شناسد.  نبود امنیت مشکلات فراوانی را برای عموم مردم ایجاد می‌کند و وجود پلیس مقتدر از جمله توقعاتی است که مردم برای حفظ امنیتشان از ناجا دارند.

وی با بیان اینکه به ۴ آیتم شکایات ، انتقادات ، پیشنهادات و تقدیر از سوی مردم توجه و رسیدگی می شود گفت : امسال در حوزه تماس ها افزایش ۲ درصدی تقدیر و تشکر ، کاهش ۱۳ درصدی انتقادات و ۸ درصد شکایت را داشتیم و تعداد تماس ها قریب به ۴۰ درصد  با سامانه ۱۹۷ افزایش پیدا کرد.

اسحاقی ادامه داد : سالیانه به صورت فصلی و متناسب با موضوعات از مردم نظر سنجی صورت خواهد گرفت و اولویت های نیروی انتظامی با توجه به دغدغه های مردمی است .

فرمانده نیروی انتظامی گیلان در بخشی از سخنان خود تصریح کرد : ۵۰ در صد از نیروی انتظامی را کارکنان سرباز تشکیل می دهند .

وی همچنین از افزایش ۵۰ درصدی جرائم رایانه ای نسبت به سال گذشته خبر داد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد