نسخه موبایل
مهر ۴, ۱۳۹۷ 380819 اجتماعی خبر گیلان ویژه ها
حال ناخوش شورای این روزهای رشت؛

طبل تهدید،شیپور جنگ

کیست که نداند تمام این جنگ زرگری تنها برای انتصاب شهردار نزدیک به اعضای شوراست و جنجالی که این روزها در فضای رسانه ای استان براه انداخته اند تنها جنگ قدرت و منافعی است که شهروندان رشت در آن از اولویت برخوردار نیستند.

گیل خبر/ سرویس شهری: ظاهرا قرار نیست از دیگ شوراها آبی برای مردم شهرها گرم شود و رشت نیز از این قانون مستثنی نیست.
حال و روز این روزهای شورا و شهرداری شهر رشت برکسی پوشیده نیست و اگر از تمام فشارهای اقتصادی کشور و بدهکاریها و فشارهای مالی تحمیل شده سالهای گذشته تا کنون بر شهرداری رشت نیز چشم پوشی کنیم،درگیریها و مناقشات اعضای شورای این شهر در تمامی موارد ریز و درشت تصمیم گیری به نوبه خود بحرانی روانی برای رشت محسوب میگردد.
مدیری در شهرداری رشت میگفت اگر برای خرید آب معدنی صحن شورا از اعضا پرسش شود مطمنا ۱۱ برند متفاوت را پیشنهاد میدهند و یحتمل یکی دونفر هم بجای آب معدنی،دوغ سفارش خواهند داد!
ظاهرا پس از فرار شهردار سابق(به زعم رمضانپور عضو شورا) و با نزدیک شدن انتخاب شهردار رشت صدای اختلافات و مناقشات این ۱۱ نفر بیش از پیش بگوش میرسد، با نگاهی به فضای خبری استان گوشه کنایه ها،تذکرات، نامه نگاریها و اخطارهای کد دار اعضای شورای شهر رشت به یکدیگر را میتوان به وضوح مشاهده کرد و کیست که نداند تمام این جنگ زرگری تنها برای انتصاب شهردار نزدیک به اعضای شوراست و جنجالی که این روزها در فضای رسانه ای استان براه انداخته اند تنها جنگ قدرت و منافعی است که شهروندان رشت در آن از اولویت برخوردار نیستند.
یکی برای خدمت آمده،دیگری مدتهاست که میخواهد جزییاتی را برای مردم روشن کند! انطرف تر حاتم بخشی حکم و پست و مشاوره است، لیستی با ۸۰ هزار رای مردم مدعی است کاندیدا ندارد و یا توان معرفی ندارد، عضوی از شفافیت تنها شعف آن را حمل می کند و عضو دیگر مچ گیر مدیران فضانورد است!
اما حقوق شهروندی تنها چیزی است که در این بین و در لابلای های و هوی منافع شخصی گم شده است. رشت همچنان درگیر ترافیک،عدم ساماندهی مسافرین،خیابانهای فرسوده و هزار و یک معضل دیگر است و نمایندگانش درگیر دمیدن در شیپور جنگ و دریدن یقه یکدیگر برای انتصاب مدیری هستند که وارث بیش از ۷۰۰ میلیارد بدهکاری از اسلاف خود می باشد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد