نسخه موبایل
مهر ۳, ۱۳۹۷ 380729 اقتصادی خبر گیلان
فرماندار شهرستان رشت در اولین نشست کمیته فنی اشتغال:

هرگونه سهل انگاری در راه تامین منافع مردم گناهی نابخشودنی است+تصاویر

.

گیل خبر/ فرماندار رشت با تاکید بر اینکه در شرایط امروز جامعه و فضای بین الملل، اولویت در کشور، رفع مسائل اقتصادی و توسعه اشتغال برای کمک به معیشت مردم است، تصریح کرد: هرگونه سهل انگاری در راه تامین منافع مردم گناهی نابخشودنی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ دکتر میرشمس مومنی زاده، ضمن اشاره به اهمیت مسئولیت و نقش این کمیته در بهبود فضای کسب و کار و معیشت مردم، گفت: به طور یقین اراده ی این جمع بر این است که ظرفیت موجود در مسیر تامین منافع مردم قرار گیرد و انتظار دارم در این خصوص جدیت بیش‌تری داشته باشید.
وی با بیان اینکه خروجی عملکرد این کمیته را نسبت به پتانسیل موجود ضعیف ارزیابی می کنم، تصریح کرد: آسیب شناسی و پیگیری جدی برای رفع موانع و مشکلات تولید و اشتغال در شهرستان و تسریع و تسهیل جهت جذب هرچه بیش‌تر تسهیلات اشتغالزا برای کارآفرینان، می تواند کمک موثری به روند توسعه اشتغال در شهرستان داشته باشد.
فرماندار رشت با تاکید بر اینکه در شرایط امروز جامعه و فضای بین الملل، اولویت در کشور، رفع مسائل اقتصادی و توسعه اشتغال برای کمک به معیشت مردم است، تصریح کرد: هرگونه سهل انگاری در راه تامین منافع مردم گناهی نابخشودنی است.
مومنی زاده افزود: اعتقاد بر این است هیچکس به طور عمد سهل انگاری نمی کند؛ بلگه گاها عدم هماهنگی و سوء مدیریت ها ایجاد اشکال می کند و باید در این خصوص دقت نظری بیش‌تری داشته باشیم.

عکس: پدرام اقدامی

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد