نسخه موبایل
مهر ۲, ۱۳۹۷ 380575 خبر گیلان ورزشی
عملکرد تیم فنی و مدیریتی سپیدرود تاکنون؛

آرامش تیمی، کاهش هزینه ها و فوتبال جوانمردانه

.

گیل خبر/ سرویس ورزشی: هرچند سپیدرود در هفته هفتم لیگ برتر در دقایق اخر از پرسپولیس شکست خورد و همچنان در لیگ موفق به پیروزی نشده است، اما هواداران سپیدرود با حضور علی کریمی همچنان امیدوارند که به زودی روند موفقیت های این باشگاه پرهوادار آغاز می شود.

به نظر می رسد هیچ کس جزء علی کریمی این توان را نداشت که سپیدرود بحرانی در کشاکش دعواهای مدیریتی را به ساحل ارامش رهنمون کند. حال سپیدرود به آرامی تمرین می کند، پول اولیه به حساب بازیکنان ریخته شده است و از هزینه های زاید نیز کاسته شده است.

هرچند هنوز مالک باشگاه سپیدرود معرفی نشده است اما به نظر می رسد تیمی که  سپیدرود را مدیریت می کند توانسته بر اوضاع بحرانی گذشته مسلط شود و آرامش خوبی را در تیم حکمفرما کند. استفاده از برند علی کریمی نیز برای سپیدرود تا حدودی کارگشا بوده به طوری که توانسته اندقرارداد بعضی بازیکنان را کاهش دهند و در مورد طلب بازیکنان نیز به توافق برسند که آخرین مورد آن شایان مصلح بود که طلبش را به خاطر درخواست  علی کریمی و علی بهارمست بخشید.

البته می توان گفت که حضور علی بهارمست به عنوان سرپرست تیم نیز در تامین مالی لجستیکی تیم راهگشا بوده و از این منظر نیز بخشی از مشکلات کاهش پیدا کرده است.

با این حال نواقص تیم همچنان باقی است. آن ها در فصل نقل و انتقالات به خوبی بسته نشده اند و حتی در روزهای اخر نیز نتوانسته اند جزء غلامی و شنانی بازیکن دیگری را جذب نمایند. همچنین از لحاظ ارتباط با هواداران و پاسخگوئی به رسانه ها نیز این ضعف در سپیدرود دیده می شود و همچنان مدیریت تیم به شیوه های سنتی عمل می کنند و همین باعث شده که بسیاری از منتقدان و طلبکاران پیشین  از این راه استفاده کنند و ضعفهای سپیدرود را بیش از نقاط قوت پوشش دهند.

هرچند برد مقابل ملوان بیش از همه هواداران سپیدرود را خوشحال کرد اما خود آن ها نیز می دانند که ماندگاری در لیگ برتر از اهمیت بالاتری برخوردار است. تا اینجای فصل نتایج چندان راضی کننده نبوده ولی همین که شکست سنگین ۶ بر۱ مقابل سپاهان به باخت یک بر صفر  خارج از خانه مقابل پرسپولیس تبدیل شده جای امیدواری را برای سپیدرود باز می کند که همچنان امیدوار باقی بمانند. در این راستا جای خوشحالی دارد که سرمربی باشگاه حتی در اوج استرس برای کسب امتیاز از دروازه بان تیمش می خواهد که فوتبال جوانمردانه را رعایت کند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد