نسخه موبایل
مهر ۲, ۱۳۹۷ 380551 خبر فرهنگی گیلان
به کارگردانی طوبی رحمان نیا؛

پایان فیلمبرداری فیلم داستانی «پرچین خاطرات» در لشت نشا

.

گیل خبر/ فیلمبرداری فیلم داستانی «پرچین خاطرات» به کارگردانی طوبی رحمان نیا بعد از شش روز فیلمبرداری در روستای نورود و شهر لشت نشا به پایان رسید.

این فیلم داستانی قرار است در شبکه باران به نمایش در آید.

داستان فیلم در مورد خاطرات گلچهره، دختر یکی از اربابان لشت نشا است، بهادر کارگر ارباب، عاشق دختر ارباب می‌شود اما به دلایلی نمی‌تواند با او ازدواج کند. دختر ارباب به خاطر علاقه به شعر ودرس بر خواسته خود پافشاری میکند ولی زن ارباب که بعد مرگ مادر گلچهره خانم خانه شده به هر ترفندی با طلسم وجادو نمیخواهد گلچهره ازدواج کند تا وارثی برای ارباب بجا بزارد وبه این دلیل گلچهره راطلسم میکند تا شوهر نکند ولی طلسم برعکس میشود تا این که گلچهره با مرد سن بالایی که برای خرید زمین های ارباب از شهر آمده بود به خواست ارباب ازدواج می‌کند و به شهر بر میگردد.
سال ها میگذرد و گلچهره دچار سرطان می شود و دکترها او را جواب می کنند. او آرزو دارد در منزل پدری خود بمیرد به همین دلیل به خانه ارباب بر میگردد و . . .

کارگردان: طوبی رحمان نیا
نویسنده: سارا راکعی
منشی صحنه: گلناز مرادی
بازیگران: فریبرز زیده سرایی، ارشد امیر اسکندری، شیرین محسنی، طوبی رحمان نیا، مهسا نقیبی، عارفه درستکار، ساناز پاکروان، گلناز مرادی، سارا راکعی، فهیمه پورباقری ، مسیح سعادت، آنا سائل، فرشید گلچین
مدیر تصویر برداری : دانیال شفیعی، دستیار تصویر :نعیم اسمی
صدا و تدوین: مازیار کهنسال
گریم: الهام عادلی
عکاس: فاطمه پیر، هومن بزرگی، فرشید گلچین
تهیه کننده: آقای پرویز کشاورز

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد