نسخه موبایل
شهریور ۳۱, ۱۳۹۷ 380191 خبر سیاسی

روایت بانوی عکاس از حادثه تروریستی اهواز/ برای جلوگیری از خطر مجبور بودم در حالت درازکش عکاسی کنم

رحیماویان گفت: صحنه ترسناکی بود و پس از یک مرحله تیراندازی، ما را کنار دیواری در همان خیابان بردند و پناه دادند و بسیاری از سربازان را دیدم که در کانال آب کنار خیابان پناه گرفتند.

گیل خبر/ فاطمه رحیماویان عکاس خبرگزاری فارس استان خوزستان، درباره جزئیات حادثه تروریستی صبح امروز اهواز، گفت: چند دقیقه قبل از اینکه تروریست‌ها تیراندازی کنند، برای گرفتن عکس از نمای دورتر از جایگاه دور شده بودم که ناگهان دیدم تیراندازی شده و چون تیراندازی‌ها مداوم و نزدیک به جمعیت بود جو ترسناکی به‌وجود آمده بود.

وی افزود: من کمی استرس دارم و در حال حاضر نمی‌توانم درست صحبت کنم اما نکته قابل توجه این بود که سربازان ردیف اول آن دسته‌ای که در آن لحظه در حال رژه بودند بیشتر در تیررس بودند و متأسفانه بسیاری از تفنگ‌های نیروهای مسلح خالی بود.

رحیماویان گفت: صحنه ترسناکی بود و پس از یک مرحله تیراندازی، ما را کنار دیواری در همان خیابان بردند و پناه دادند و بسیاری از سربازان را دیدم که در کانال آب کنار خیابان پناه گرفتند.

 

عکاس خبرگزاری فارس درباره عکسی که از وی در حالت درازکش و در حال عکاسی منتشر شده است، بیان کرد: نمی‌دانم چه بگویم و برایم تفاوتی نداشت که زن هستم یا مرد و فقط در آن لحظه ترس را از خودم دور کردم و سعی کردم عکاسی کنم. شاید اگر منع نیروی نظامی نبود، به‌جای حالت خوابیده، حتی در حالت نشسته عکس می‌گرفتم ولی گفتند امکان تیر خوردن هست.

وی ادامه داد: خیلی از عکاسان آقا، در همان وضعیت در حالت ایستاده با شجاعت عکاسی می‌کردند و نیروهای نظامی که از ما محافظت می‌کردند به من گفتند که با چادر مشکی راحت‌تر قابل تشخیص هستی و برای جلوگیری از خطر مجبور بودم در حالت درازکش عکاسی کنم.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد