نسخه موبایل
شهریور ۲۳, ۱۳۹۷ 378805 اقتصادی خبر گزارش تصویری گیلان
از افتتاح تا بازدید از واحدهای تولیدی؛

گزارش تصویری سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان گیلان

.

گیل خبر/ محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر دو روزه به گیلان یک واحد صنعتی تولید کننده محصولات ورق های فشرده چوبی را افتتاح و ازیک شرکت تولید کننده قوطی های آلومینیومی فوق سبک پنج لایه بازدید کرد.

گفتنی است با حضور وزیرصنعت، معدن و تجارت و استاندار گیلان شرکت روجین پایا تولید کننده محصولات اوراق فشرده چوبی با روکش ملامینه و هایگلاس در رشت افتتاح شد .

ا حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر سالاری استاندار گیلان در شهر صنعتی رشت  شرکت روجین پایا با ظرفیت تولید چهار میلیون متر مربع اوراق فشرده چوبی با روکش ملامین و هایگلاس در سال افتتاح و به بهره برداری رسید .

این شرکت تولیدی با میزان سرمایه گذاری  ۳۴ میلیارد و ۶۱۲ میلیون تومان در زمینی به مساحت ۲۲ هزار و ۳۰۷ متر مربع احداث گردیده است  .

 در ادامه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به گیلان دکتر شریعتمداری به همراه دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان با حضور در شهر صنعتی سفیدرود رشت از شرکت تالک ایرانیان بازدید کردند .

شرکت تالک ایرانیان تولید کننده قوطیهای آلومینیومی فوق سبک پنج لایه به همراه درب آسان باز شو با ظرفیت تولید سالانه ششصد هزار میلیون عدد قوطی های درب آسان باز شد و مجهز به صنعت دانش‌بنیان می باشد .

این شرکت با میزان سرمایه گذاری ۱۶۵ میلیارد تومان به صورت مستقیم برای ۱۶۰ نفر اشتغال ایجاد نموده است

شرکت تالک ایرانیان که سال ۹۳ به بهره برداری رسید سه سال پی‌در‌پی در مسابقات کن تک آسیا (۲۰۱۶ – ۲۰۱۴) به‌عنوان بهترین قوطی ساز قاره از نظر کیفیت و استفاده از مواد اولیه مرغوب، استانداردهای تولید چاپ و درب قوطی انتخاب شده است.

عکس: سعید کتمان

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد