نسخه موبایل
شهریور ۲۱, ۱۳۹۷ 378593 اجتماعی خبر سیاسی گیلان
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان:

رزمایش بزرگ محمد رسول‌الله (ص) برای پایان ضربتی محرومیت از گیلان/ ساخت ۲  هزار مسکن برای مددجویان کمیته امداد

نشست خبری رزمایش خدمات‌رسانی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله(ص) در رشت برگزار شد.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: سرهنگ احمد ابراهیمی رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در این نشست با اشاره  خدمات جهادی سپاه قدس به مناطق محروم شهر و روستای گیلان گفت:  ۱۷۰۰  نفر جهادگر بسیجی برای زدودن ضربتی محرومیت از گیلان در رزمایش خدمت‌رسانی محمد رسول‌الله (ص) ۲ حضور دارند. وی افزود:  این رزمایش از نهم شهریور آغازشده و تا ۲۹  شهریور با رویکرد خدمت‌رسانی در نقاط محروم و حاشیه شهرها ادامه دارد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در ادامه خاطرنشان کرد:  تاکنون بیش از ۱۳۰ گروه جهادی در گیلان اعزام‌شده‌اند  و  حدود ۱۷۰۰  برادر و خواهر در طول خدمات‌رسانی سپاه در سطح استان گیلان حضور دارند.

ابراهیمی با اشاره به خدمات جهاد سازندگی سپاه قدس گیلان ادامه داد: از سال ۸۸ تا ۹۶ بیش از۵  هزار پروژه عمرانی در سطح استان اجراشده که ساخت  ۱۰۰۰منزل برای محرومین از شاخص‌ترین آن‌ها بوده است. وی افزود: تاکنون عملیات اجرایی ۲۰۰ واحد مسکونی آغازشده  و کار ساخت ۲  هزار مسکن برای مددجویان کمیته امداد  نیز در دستور کار ما است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در ادامه نشست بیان داشت:  از سال ۹۲  تاکنون به‌وسیله پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برای بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ نفر اشتغال ایجاد شده است. وی در این رابطه ادامه داد: ر حال حاضر سقف پرداخت این تسهیلات ۱۵ میلیون تومان با سود ۱۰ درصد است که تلاش می‌کنیم امسال آن‌ را به ۸ درصد برسانیم.

ابراهیمی  با اشاره به تهیه جهیزیه برای نوعروسان گفت: تاکنون ۵۰ سری جهیزیه با ۱۴  قلم جنس برای نوعروسان تهیه‌شده که کاملاً ایرانی بوده و همچنان ادامه دارد.

عکس: پدرام اقدامی

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx