نسخه موبایل
مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ 374804 خبر سیاسی گیلان
با حکم وزیر کشور؛

معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان منصوب شد

پس از کش و قوس های فراوان با پیشنهاد استاندار گیلان و حکم وزیر کشور سید محمد احمدی به عنوان معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان منصوب شد.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: با پیشنهاد دکتر سالاری استاندار گیلان و حکم وزیر کشور سید محمد احمدی به عنوان معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان منصوب شد.

در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به سید محمد احمدی آمده است: بنا به پیشنهاد استاندار گیلان و با توجه به تأئید معاونین توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان منصوب می شوید .
امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

احمدی پیش از این فرمانداری رشت را در کارنامه داشت.

فرمانداری شهرستان های رودبار و لاهیجان نیز از دیگر سوابق سید محمد احمدی است.

گفتنی است طی ماه های گذشته آرش فرزام صفت، مدیرکل امور اقتصادی استانداری سرپرستی این حوزه  را بر عهده داشت.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد