نسخه موبایل
مرداد ۲۴, ۱۳۹۷ 374031 خبر سیاسی گیلان ویژه ها
مسئولین گیلانی و پویش «#فرزندتـکجاست؟»(قسمت اول)؛

فرزندان مسئولین گیلان و تکذیب «ژن خوب»/ از بیکاری فرزندان و عروسهای نماینده بندر انزلی تا دغدغه اشتغال عضو شورا برای پسرانش

فرزندان بعضی مسئولین گیلانی شناخته شده هستند و نیاز چندانی به معرفی نیست. مثلا می دانیم که پسر فرماندار انزلی در روابط عمومی استانداری کار می کند. همچنین فرزند مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود نیز شهردار چاف و چمخاله است و به مانند برادران این نماینده در سمتهای اجرائی فعالیت دارد. پسر محمد حسن عاقل منش نیز که از فعالین اجرائی ستاد جبار کوچکی نژاد نماینده رشت است بعد از سمتهای مختلف در هیات های مختلف ورزشی اکنون سرپرستی هیات والیبال رشت را بر عهده دارد و یا پسر اسماعیل حاجی پور به عنوان سرپرست داماش به طور رسمی فعالیت دارد. همچنین فرزند جبار کوچکی نژاد نماینده رشت نیز مدیر مرکز آی تی بانک توسعه و تعاون استان است. بعضی نیز به مانند غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت به این کمپین پاسخ دادند و مشخص شد که وی دارای دختری است که بدون خانواده تاکنون از رشت خارج نشده است. دختری که البته سن و سالش کمتر از ۱۵ سال است.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: به دنبال چالش کمپین فرزندت کجاست در شبکه های اجتماعی، پایگاه اطلاع رسانی گیل خبر نیز از مسئولین گیلانی خواست که به این کمپین بپیوندند.

البته فرزندان بعضی مسئولین گیلانی شناخته شده هستند و نیاز چندانی به معرفی نیست. مثلا می دانیم که پسر فرماندار انزلی در روابط عمومی استانداری کار می کند. همچنین فرزند مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود نیز شهردار چاف و چمخاله است و به مانند برادران این نماینده در سمتهای اجرائی فعالیت دارد. پسر محمد حسن عاقل منش نیز که از فعالین اجرائی ستاد جبار کوچکی نژاد نماینده رشت است بعد از سمتهای مختلف در هیات های مختلف ورزشی اکنون سرپرستی هیات والیبال رشت را بر عهده دارد و یا پسر اسماعیل حاجی پور به عنوان سرپرست داماش به طور رسمی فعالیت دارد. همچنین فرزند جبار کوچکی نژاد نماینده رشت نیز مدیر مرکز آی تی بانک توسعه و تعاون استان است. بعضی نیز به مانند غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت به این کمپین پاسخ دادند و مشخص شد که وی دارای دختری است که بدون خانواده تاکنون از رشت خارج نشده است. دختری که البته سن و سالش کمتر از ۱۵ سال است.

بعضی شخصیت های جوان و میانسال نیز هستند که یا فرزندی ندارند یا سن پائینی دارند. مثل رضا رسولی عضو شورای شهر رشت که هنوز اردواج نکرده است و یا فرهام زاهد دیگر عضو شورا که که دخترش در مقطع دبستان تحصیل می کند. از بعضی فرزندان نیز مدتی است که از آن ها خبری نیست. مثلا پسر عیسی مهدوی فرماندار تالش دوره خدمت خود را در فرمانداری رشت گذرانده بود اما اکنون خبر چندانی از وی نیست.

در ادامه بعضی شخصیت ها نیز در گفت و گو با گیل خبر به کمپین فرزندت کجاست پاسخ دادند. از جمله حسن خسته بند نماینده بندر انزلی اعلام کرد: دو دختر و دو پسر دارم. یکی از پسرانم فوق لیسانس عمران است که در آموزشکده شهید خدادادی جزء نیروی قراردادی مشغول کار است. پسر دیگرم فوق لیسانس مدیریت است که بیکار است. همچنین دخترانم با لیسانس و فوق لیسانس معماری بیکار هستند. همچنین عروسهای من نیز بیکار هستند و ارتزاق آن ها از طریق مایملک خانوادگی است.

جبار کوچکی نژاد نیز در گفت و گو با گیل خبر ابراز داشت: دو پسر و یک دختر دارم. یک پسرم در آموزش و پرورش مشغول است و پسر دیگرم در بانک توسعه و تعاون فعال است. دختر من نیز تا مقطع دکترای دانشگاه آزاد تحصیل کرده است.

اسدالله عباسی نماینده شهرستان رودسر و املش نیز در گفت و گو با گیل خبر در پاسخ به فعالیت فرزندانش گفت: سه  دختر دارم یکی مهندسی معماری خوانده و شاغل نیست. یک دخترم فوق لیسانس حقوق دارد و کارشناس حقوقی به حساب می اید . دختر کوچک من نیز دیپلم خودش را گرفته است  و برای کنکور اماده می شود. همسر بنده نیز کارشناس ارشد حقوق است و مامور در دفتر خودم است. ایشان  نیز کارشناس عادی در بانک توسعه و تعاون است که شروع به کارش قبل از نمایندگی من در مجلس بود. وی همچنین گفت: فرزندانم جزء سفرهای زیارتی  مکه،کربلا و سوریه هیچ سفر خارجی دیگری نرفته اند.

بنا به گفته این شخصیت ها به نظر می رسد مشکل  اشتغال فرزندان در بین شخصیت ها و مسئولین نیز وجود دارد. امری که باعث شده احمد رمضانپور عضو شورای شهر رشت بعد از پایان خدمت سربازی یکی از پسرانش بنویسد:« مسعود هم مثل دو برادر دیگرش مقدادو مجید با افتخار وظیفه ملی خود را انجام داد. خوشحالی پایان خدمت این سه برادر از یک طرف و نگرانی آنان همانند اشتغال ۶ میلیون جوان بیکار از طرف دیگر خواب را از چشمانم گرفته است.»

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد