نسخه موبایل
مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ 373347 خبر گزارش تصویری گیلان ورزشی

گزارش تصویری نمایشگاه عکس «پنجره ای رو به حیات» علی شفیعی در نگارخانه مارلیک

.

گیل خبر/ نمایشگاه «پنجره ای رو به حیات» ، مجموعه عکس های مستند اجتماعی عکاس علی شفیعی صبح امروز با حضور مسوولین و هنرمندان استانی در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا آغاز به کار کرد.

نمایشگاه مذکور شامل ۴۸ عکس ( با موضوع مستند اجتماعی ) در ابعاد ۴۰ در ۶۰ سانتیمتر به صورت سیاه و سفید و رنگی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت .
در قاب نخست نمایشگاه عکس « پنجره ای رو به حیات » آمده است: این آثار از زوایای مختلف در زمینه مستند اجتماعی با نگاهی متفاوت از دریچه نگاه دوربین علی شفیعی کلی است که از طریق آن پنجره ای رو به زندگی روزمره مردم در اقلیم متنوع باز شده است.
«پنجره ای رو به حیات» عنوان نخستین نمایشگاه این هنرمند است که نوع زندگی، معیشت، کوچ، آیین ها و انعکاسی از روزمرگی مردم در این آثار به روی دیوار می رود. عکس های این نمایشگاه حاصل تلاش های چند ساله این عکاس در قالب مستند گرایانه به نمایش در خواهد آمد.
نمایشگاه مذکور از ۲۰ مرداد الی ۲۵ مرداد ۹۷در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت پذیرای علاقمندان به هنر عکاسی خواهد بود.
گفتنی است آئین گشایش این نمایشگاه ساعت ۱۱ صبح شنبه ۲۰ مرداد برگزار خواهد شد.

علاقه مندان میتوانند برای بازدید از این نمایشگاه از ۲۰ الی ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰ نگار خانه مارلیک مراجعه کنند.

عکس: سعید کتمان

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید

 

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد