نسخه موبایل
مرداد ۱۹, ۱۳۹۷ 373205 خبر گیلان ورزشی
بعد از تساوی مقابل ماشین سازی؛

استعفاء از نوع خداداد عزیزی/ تعطیلی تمرینات و مهلت ده روزه به باشگاه برای تسویه حساب

.

گیل خبر/ تیم های ماشین سازی تبریز و سپیدرود رشت در چهارچوب هفته سوم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

شاگردان فیروز کریمی با این تساوی در جدول رده بندی سه امتیازی شده و شاگردان خداداد عزیزی نیز تنها یک امتیاز در جدول رده بندی دارند.

حدود ۱۰۰ نفر از هواداران تیم میزبان از این دیدار استقبال کرده اند.

گل تیم سپیدرود رشت در دقیقه ۸ توسط حسین ابراهیمی از طریق پنالتی و گل تیم ماشین سازی تبریز نیز توسط محسن یوسفی در دقیفه ۴۵ به ثمر رسید.

استعفای مشروط کادرفنی سپیدرود

مسعود اقبالی، مربی تیم فوبتال سپیدرود در نشست خبری پس از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز اعلام کرد که اعضای کادر فنی این تیم استعفای خود را نوشته اند و فردا تقدیم سازمان لیگ می کنند و امروز آخرین حضور آنها روی نیمکت نماینده رشت بوده است.

کادرفنی سپیدرود به دلیل مشکلات موجود و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان از سمت خود استعفا داده و با خداحافظی از بازیکنان و دیگر نفرات سپیدرود رسما از جمع آن ها جدا شده است.

خداداد عزیزی بعد از این تصمیم خود اعلام کرد: این گروهی که حضور دارند شرایط حمایت از یک تیم فوتبالی در مسابقات لیگ برتر را ندارند. این یک امتیاز ما را امیدوار می کند ولی قطعا با ادامه این شرایط وضعیت بدتر خواهد شد و ما آبروی خودمان را از سر راه پیدا نکردیم.

وی در ادامه گفت: تماشاگران و بازیکنان این حرف را درک نمی کنند. تماشاگر نتیجه می خواهد و بازیکنان درخواست دستمزدش را دارد. ما قبل بازی داستان های وحشتناکی داشتیم و برای یک سفر ساده کلی مشکل را تحمل کردیم و حالا دیگر قصد نداریم ادامه بدهیم.

خداداد در ادامه تصریح کرد: ما استعفا ندادیم بلکه تنها از باشگاه به خاطر عدم پایبندی به تعهداتی که در دو مرحله داشت به سازمان لیگ شکایت کردیم و ۱۰ روز مهلت دادیم تا تسویه حساب با ما انجام شود در غیر این صورت در تمرینات و مسابقات حاضر نمی شویم.

او ادامه داد:« باشگاه برای پرداخت ۳۰ درصد پیش قرارداد به اعضای تیم و کادر فنی دو فقره چک برای تاریخ های ۱۷ تیرماه و اول مردادماه چک داده بود که در هر دو مرحله چک ها پاس نشد به همین خاطر ما امروز در تصمیمی دسته جمعی تصمیم گرفتیم با تنظیم شکوائیه و امضای آن از باشگاه به سازمان لیگ شکایت کنیم و خواستار مشخص کردن تکلیف خودمان شویم به همین خاطر دیگر در تمرینات حاضر نخواهیم شد تا تکلیف ما مشخص شود

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد