نسخه موبایل
مرداد ۱۹, ۱۳۹۷ 373188 خبر سیاسی گیلان
 فرماندار رضوانشهر در آئین تجلیل از اصحاب رسانه :

دولت نگاه ویژه ای به پروژه های خط ریلی آهن و سد شفارود دارد/ بهره برداری از پروژه سد مخزنی شفارود در سال ۹۹

.

گیل خبر/ فرماندار رضوانشهر در آئین تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران ضمن تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار به همه اصحاب رسانه و دست اندرکاران عرصه خبر و اطلاع رسانی گفت: خبرنگاران نقش مهمی در تنویر افکار عمومی جامعه دارند و می طلبد با درایت و رعایت حرفه خبرنگاری به این مقوله مهم رسانه ای بپردازند.

مهندس حسنی پور با بیان اینکه توجه شخص رئیس جمهور به موضوع چرخه آزادانه اطلاعات موجب شده تا رسانه های منتقد نیز آزادانه موضوعات را نقد کنند اظهار کرد: خبرنگاران می توانند با رعایت نقد منصفانه در پیشبرد اهداف دولت در کاهش کاستی ها گام بردارند. وی ادامه داد: رسانه ها در بی اثر کردن اقدامات خصمانه دشمن نقش مهمی دارند. و باید  مبنای کار خودشان را حرفه ای بودن و مردمی بودن قرار دهند.

وی با اشاره به تلاش های دولت تدبیر و امید در راستای توسعه عمرانی شهرستان گفت: دولت نگاه ویژه ای به پروژه های خط ریلی آهن و سد شفارود دارد که جزء برنامه های استراتژیک دولت در این شهرستان محسوب می شوند.

مهندس حسنی پور به نقل از مقامات کشوری بهره برداری از پروژه سد مخزنی شفارود را در سال ۹۹ بشارت داد.

فرماندار رضوانشهر به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر دولت اشاره کرد و افزود: در این راستا بیش از ۲۰۰ طرح به مبلغ ۲۳ میلیارد تومان به بانک های عامل شهرستان معرفی شده اند.

در پایان توسط فرماندار رضوانشهر ۲۱ نفر از خبرنگاران خبرگزاری، روزنامه ها، صداو سیما و پایگاه های خبری تجلیل شد.

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد