نسخه موبایل
مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ 373142 خبر گیلان ورزشی
وقتی مالکین تیم های تبریزی بیشتر دل می سوزانند؛

پرداخت هزینه هتل و قبول تغییر بازی تیم سپیدرود توسط زنوزی و فیروز کریمی

.

گیل خبر/ سرویس ورزشی: مسابقه سپیدرود- ماشین سازی که قرار بود روز پنجشنبه برگزار شود با درخواست خداداد عزیزی سرمربی تیم سپیدرود  و موافقت مالک، مدیرعامل و سرمربی تیم به روز جمعه موکول شد.

تیم سپیدرود به خاطر عدم پرداخت هزینه اسکان هتل بوستان تهران نتوانست با هواپیما به تبریز سفر کند و با مساعدت هیات فوتبال گیلان و پرداخت بدهی اسکان هتل با اتوبوس از تهران به سمت تهران اعزام شد. بعد از مستفر شدن تیم سپیدرود، سرمربی باشگاه طی تماسی با مدیران تیم رقیب درخواست کردند که بازی به روز دیگری موکول شود که در نهایت مورد موافقت مدیرعامل  و فیروز کریمی سرمربی ماشین سازی تبریز قرار گرفت.

همچنین هزینه هتل  تیم سپیدرود نیز توسط زنوزی مالک فعلی باشگاه تراکتورسازی پرداخت شد.

در این راستا خداداد عزیزی سرمربی باشگاه سپیدرود ابراز داشت: کاروان تیم ما ساعت ۳ بامداد امروز به تبریز رسید. از همین رو من از تماسی که آقای نصیرزاده و حاج آقا زنوزی گرفتند نهایت بهره را بردم و خواهش کردم در صورت امکان بازی یک روز عقب بیافتد که این دو عزیز بلافاصله با آن موافقت کردند اما آقای نصیرزاده مدعی شد باید نظر اقای فیروز کریمی به عنوان سرمربی گسترش هم جلب شود از همین رو قرار شد پیگیری های لازم صورت بگیرد و با موافقت سازمان لیگ بازی امروز به فردا جمعه موکول شود.

آقافیروز درس مردانگی را برای من تمام کرد

خودم بلافاصله با آقافیروز شبانه تماس گرفتم اما گوشی ایشان در دسترس نبود که امروز صبح خود این بزرگوار تماس گرفت و استادی خود را نشان داد. من در سه تیم افتخار شاگردی آقافیروز را داشتم و در همه آن سال ها از او چیزهای زیادی یاد گرفتم اما امروز درس مردانگی از این استاد برای من کامل شد. اقا فیروز بدون این که بخواهد روی کسب امتیاز فکر کند به من گفت خداداد تو هر وقت بگویی ما با شما بازی می کنیم که با این جمله ایشان پیشانی من از عرق خیس شد. در حالی که فیروز کریمی خود با توجه به شرایط تیمش می توانست بگوید نه و ما همین امروز بازی می کنیم اما گفت هرچه شما بگویی خداداد.

ظاهرا به نظر می رسد مالکین باشگاه های رقیب بیشتر از مدیران خودی به فکر تیم سپیدرود هستند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx