نسخه موبایل
مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ 373061 اجتماعی اقتصادی خبر
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان:

پرداخت تسهیلات ویژه برای فعالین صنایع تک و نوین / ۴ تصفیه خانه شهرک های صنعتی در دست ساخت است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان امروز در جمع خبرنگاران گفت: برای فعالین صنایع های تک و نوین تسهیلات ویژه در نظر گرفتیم.

گیل خبر/ احمد علی شهیدی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان در مراسم تجلیل از خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار گفت: شما خبرنگاران می توانید سبب اصلاح و تعالی جامعه شوید.

وی در ادامه با بیان اینکه با کمک‌مجموعه دولت خدمات خوبی در حوزه شهرک‌های‌صنعتی انجام شده است، آن را نشان دهنده تعامل و همکاری دانست.

به گزارش ایلنا، شهیدی همچنین با بیان اینکه در کشور پتانسیل بالایی داریم که باید آن را به فرصت تبدیل کنیم، گفت: باید همدلی داشته باشیم که نشان دهیم تحریم ها نمی تواند عزم ملی ما را برای تغییر کشور به چالش بکشاند.

وی با اشاره به ۳۳ شهرک صنعتی فعال گیلان گفت: این شهرک ها با تمام امکانات زیر بنایی در حال کار هستند.

شهیدی ادامه داد: در هماهنگی و تعامل با محیط زیست تصفیه خانه ۹شهرک صنعتی  در حال کار و ۴ تصفیه خانه در دست اجرایی است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی حمایت از فعالین صنعتی را از بدو مراجعه به شرکت عنوان کرد و گفت: بعد از قرارداد در مرحله اول با دریافت پیش کم و اقساط بدون بهره ۴۸ ماهه حمایت خودمان را نشان می دهیم.

وی افزود: برای فعالین صنایع  های تک و نوین تسهیلات ویژه در نظر گرفتیم.

شهیدی برگزاری تورهای صنعتی و نمایشگاهها و همچنین ‌ حمایت از پایان نامه های دانشگاهی با موضوعات صنعتی را از دیگر برنامه های این شرکت عنوان کرد.

عکس: سعید کتمان

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد