نسخه موبایل
مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ 372957 اجتماعی خبر گیلان
فرماندار رشت در مراسم تقدیر از خبرنگاران:

اصحاب رسانه بایستی با انعکاس خبرها امید و نشاط را در جامعه تزریق کنند/مدیران باید پاسخگوی خبرنگاران باشند

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به نقش مهم خبرنگاران در جامعه گفت: خبرنگاران باید برای پی گیری مطالبات مردمی تلاش کنند.

گیل خبر/ سید محمد احمدی غروب روز چهارشنبه در نشست خبری به مناسبت تجلیل از خبرنگاران در فرمانداری شهرستان رشت جامعه خبرنگاران را یک ظرفیت دانست و افزود: خبرنگاران فعال در گیلان از جمله شهرستان رشت همواره در عرصه های مختلف از جمله بحران برف و حوادث دیگر در بیان مشکلات مردمی به مدیران و کمک در تسریع خدمات رسانی به مردم نقش آفرینی کردند که بایستی از این ظرفیت آنها به خوبی بهره گرفت.
وی ارتباط بین خبرنگاران و مدیران را برای رفع مشکلات و پی گیری مطالبات مردمی حایز اهمیت عنوان و تصریح کرد: مدیران بایستی پاسخگوی خبرنگاران باشند، البته اگر چه شفافیت مهم است اما در برخی موارد بایستی مصلحت را مورد توجه قرار داد.

سید محمد احمدی با بیان اینکه اگر مدیری میان رسانه و خودش دیوار بکشد عیب از خود مدیر است، تصریح کرد: شرایط کشور خاص است و این مسئله را رسانه ها بهتر می‌داند. برای پیشبرد اهداف نظام، انقلاب اسلامی و دولت هیچ راهی جز مقاومت، همدلی و همزمانی نداریم و همه بایستی برای تحقق اهداف متحد باشیم.
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به نقش مهم خبرنگاران در این برهه از زمان بیان داشت: اصحاب رسانه بایستی با انعکاس خبرها امید و نشاط را در جامعه تزریق کنند.

وی در بخش دیگری از این نشست خبری درباره موضوع انتخاب شهردار برای کرسی مدیریت شهری کلانشهر رشت تصریح کرد: اعضای شورا بایستی با خرد جمعی و مشورت ها، شهرداری را برای رشت انتخاب کنند که به فکر توسعه این کلانشهر باشد.

وی در مورد بدهی روابط عمومی فرمانداری گفت: سندی در این مورد ندیدم و اگر سندی دارید به بنده ارائه دهند.

احمدی درباره وظیفه نظارتی فرمانداری و  عدم تمایل برای احرای  مصوبات شورای شهر بیان داشت:ما بر اساس قانون عمل می کنیم.

عکس: سعید کتمان

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx