نسخه موبایل
تیر ۳۱, ۱۳۹۷ 370297 خبر گیلان ورزشی
قابل توجه شایعه سازان «اعتصاب سپیدودی ها»

«اعتصاب واقعی» هم تیم را به مالک سابق سپیدرود بر نمی گرداند!

.

گیل خبر/ سرویس ورزشی: در حالی که سپیدرود برای بازی روز پنجشنبه مقابل سایپا آماده می شود یکی از سایت های پربازدید ورزشی شایعه استعفای بازیکنان و کادرفنی سپیدرود را مخابره کرده که به شدت مورد علاقه سایتهای حامی مالک سابق باشگاه بوده است.  خبری که روزهای گذشته نیز به انواع و اقسام گوناگون منتشر شده بود و البته مشخص بود که از یک مجاری خاص هدایت می شود.

هرچند خیلی سریع شایعه اعتصاب توسط خداداد عزیزی سرمربی سپیدرود و بازیکنان و سرپرست باشگاه تکذیب شد اما مشخص است که بازار شایعه سازی ها بعد از حکم دادگاه نیز ادامه خواهد داشت. بااین حال باید این نکته را با طعنه  متذکر شد که در صورت صحت استعفاء نیز قرار نیست تیم به مالکین سابق باشگاه برگردد و در واقع تن زاده حداقل تا دادگاه تجدید نظر و شاید  حتی بعد از آن نیز شانسی برای برگشت نداردو همین سپیدرود با مالکیت محمد نوین در رقابتهای لیگ برتر حاضر خواهد شد. پس اگر کسی خود را هوادار باشگاه می داند نمی تواند نسبت به انتشار شایعات این چنینی دست بزند.

سپیدرود هرچه است با همین بازیکنان و کادرفنی باید در لیگ برتر حضور داشته باشد و حمایت ما  برای ماندگاری این تیم مهم ترین امری است که به عنوان یک هوادار گیلانی و رشتی از این تیم باید داشته باشیم.

خوشبختانه با مدیریت جدید ورزش و جوانان گیلان قرارداد خوبی با مالکین جدید باشگاه سپیدرود بسته شده که در صورت عدم انجام تعهدات می توان تیم را از آن ها بازپس گرفت. پس منتقدان برای انتقاد از این تیم شکیبا باشند و البته بدانند که با این شایعات نیز تیم به تن زاده نخواهد رسید. این که سایتهایی رای  مهم دادگاه مبنی بر بازپس گیری تیم از تن زاده را منتشر نکردند اما انتظار دارند ما خبر اعتصاب سپیدرودی ها را باور کنیم از ان دست اخباری است که تنها در رسانه های ایران رشد کرده است. حالا خوب است فردا شایعه نکنند دادگاهی در رشت دوباره تیم را به سپیدرود برگردانده است.

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد