نسخه موبایل
تیر ۲۸, ۱۳۹۷ 369912 خبر فرهنگی گیلان
تبلیغ خواننده موسیقی پاپ در کنسرت رشت با تبلیغ «نایک»

تغییر شعار «نایک! بدون تو پیروز شدیم» به «نایک هرکاری کنی ما تبلیغت را می کنیم»!

.

گیل خبر/ سرویس اجتماعی: در حالی که چندی پیش قبل از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸، شرکت آمریکایی نایک اعلام کرد که به بازیکنان تیم ملی ایران کفش ورزشی نخواهد داد و حساسیت و ناراحتی ایرانی ها را به وجود آورد اما شاهد ان هستیم هنوز بعضی سلبریتی ها و هنرمندان از تبلیغات این شرکت استفاده می کنند.

شب گذشته «اشوان» از خوانندگان موسیقی پاپ ایران با پیراهن «نایک» کنسرت خود را در رشت برگزار کرد. شاید اگر خود نایک مسائل کنسرت نیز به مانند فوتبال برایش اهمیت داشت اجازه چنین تبلیغی را نیز از این خواننده می گرفت، اما ظاهرا این خواننده بدون توجه به چنین حساسیت هایی که در جامعه ایجاد شده به خود اجازه داد که تبلیغ این شرکت تحریم کننده مردم ایران را انجام دهد.

به دنبال حواشی اخیری که در یکی از موسسات مالی و اعتباری رخ داده و پای دو نفر از سلبریتی های مشهور باز شده بحث دغدغه مندی و رعایت منافع عمومی توسط این قشر اهمیت خودش را بیشتر  نشان داده است. لزوم توجه به حساسیت های جامعه ای که در آن زندگی می کنیم و با شهرت خودمان از آن ارتزاق می کنیم این اهمیت را ایجاد می کند که به این مسائل بیشتر حساس باشیم. در حالی که مردم بعد از پیروزی مقابل مراکش با شعار «نایک! بدون تو پیروز شدیم» نباید برای بعضی این گونه تغییر کند که «نایک هرکاری کنی ما تبلیغت را می کنیم»

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد