نسخه موبایل
تیر ۲۸, ۱۳۹۷ 369868 اجتماعی خبر ورزشی

احتمال بازگشت سرباز فراری تیم ملی فوتبال

مهرداد پولادی پس از بازی‌های تیم ملی در جام ملت های آسیا به ایران برنگشت و در قطر ماند. او حالا باید جوابگوی تصمیم عجیبش باشد.

گیل خبر/ از مدتها قبل شایعاتی درباره احتمال بازگشت مهرداد پولادی به ایران شنیده می شد که البته تا امروز تائید نشده بود . به نوشته آی اسپورت پست جدید مدافع سابق تیم ملی در صفحه اینستاگرامش نشان می دهد که پولادی واقعا می خواهد به ایران برگردد و به خدمت سربازی برود.
او نوشته: «در حال حاضر از فوتبال دورم و مشغول استراحت هستم و اگر اتفاقی نیوفته در اینده نزدیک به کشورم برمیگردم و حدود ۶ ماه باید خدمت مقدس سربازی انجام بدم» پولادی که سه سالی می شود رنگ پیراهن تیم ملی و از آن مهمتر ایران را ندیده از کارهایی که در این چند سال انجام داده ناراحت است.
او ضمن رد شایعه پناهندگی اش گفته: «من ایرانی ام و افتخار میکنم به ایرانی بودنم پناهنده هیچ کشوری هم نشدم و فقط جوونی و کم تجربگی باعث این اتفاقات و کلی تجربه برای من در ادامه مســــیر زندگی شد. میبینمتون. زنده باد ایران و ایرانی»

مهرداد پولادی پس از بازی‌های تیم ملی در جام ملت های آسیا به ایران برنگشت و در قطر ماند. او حالا باید جوابگوی تصمیم عجیبش باشد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد