نسخه موبایل
تیر ۲۷, ۱۳۹۷ 369595 خبر ورزشی

صداوسیما تیم داوری ایران را بایکوت کرد!

.

گیل خبر/ در روز بازگشت تیم محبوب داوری ایران از جام جهانی به رهبری علیرضا فغانی، صدا و سیما به بایکوت تصویری او اقدام کرد. طبق گزارشی که خبر ورزشی منتشر کرده است، روزنامه همشهری ورزشی از ممنوع‌التصویری فغانی گفت. در مراسم استقبال از افتخار داوری ایران، هیچ دوربینی از تلویزیون نبود. گفته می‌شود برنامه‌های مختلف صداوسیما از حضور در فرودگاه منع شده‌اند.

ایران آنلاین هم نوشت: این اقدام صدا و سیما همزمان با جوسازی محافل و رسانه های تندرو علیه فغانی صورت گرفت. این محافل با انتشار عکس مربوط به قرار گرفتن فغانی با زنان داور و هوادار فوتبال ، دست دادن او با داور زن برزیلی و نیز سلفی گرفتن هواداران زن فوتبال با وی صورت می گیرد.

گفتنی است شب گذشته در میان استقبال پر شور مردم و خانواده  این داور افتخارآفرین بین المللی وارد کشور شد.

علیرضا فغانی داور با اشاره به عکسش با  ساندرا و همسرش گفته بودید… گفت: بالاخره با پیشرفت تکنولوژی، باید فرهنگ‌سازی و نحوه درست استفاده از آن هم شکل بگیرد.در ایران یک عده هستند که در مواقع خاص علیه خیلی‌ها جبهه می‌گیرند و کلی به آدم‌های دیگر فحش می‌دهند. آن‌ها خیلی راحت انتقاد می‌کنند

وی در ادامه گفت: قضاوت کردن توسط آن‌ها در فضای مجازی راحت شده است. متأسفانه این چیزی است که در کشور ما خیلی زیاد شده، من سعی می‌کنم اصلاً به این حواشی و جنجال‌سازی‌ها توجه نکنم و همیشه تمرکزم روی کارم بوده، نه این‌طور چیزها

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد